Świat Kwiatów Marcin Sikora

ul. Sulejkowska 56/58 lok. 215, Warszawa
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Świat Kwiatów Marcin Sikora


Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl

Opis

Sklep Świat Kwiatów jest częścią grupy Świat Kwiatów, zajmującej się wszelkimi aspektami ogrodnictwa, uprawy i pielęgnacji roślin, również w rolnictwie, zahaczając także o budownictwo i ochronę przyrody. Od wielu lat na łamach naszego portalu, a także w ramach rozwiniętej społeczności, staramy się służyć pomocą zarówno początkującym ogrodnikom, jak również tym bardziej doświadczonym. Setki artykułów, tysiące porad, dziesiątki tysięcy pytań i odpowiedzi odwiedzających, a także ogromna baza zdjęć i zidentyfikowanych roślin to tylko niewielka część naszej działalności, w ramach której funkcjonuje również nasz sklep.

Od samego początku, kiedy tylko powstał sklep Świat Kwiatów, naszym głównym założeniem było służyć przede wszystkim użytkownikowi. Sprowadza się to nie tylko do zachowania niezwykle wysokich standardów obsługi klienta, ale również bogatej oferty i przystępnych cen. Przez wszystkie te lata naszej działalności zaufało nam już kilkadziesiąt tysięcy klientów, do których wysłaliśmy już kilkaset tysięcy produktów.

 

Regulamin i warunki

Pakiet Gdańskiej Dużej Rodziny uprawnia do rabatu:
- 5% zniżki na cały asortyment sklepu dostępny na stronie internetowej.

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Gdańskiej Karty Mieszkańca z Pakietem Gdańskiej Dużej Rodziny i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę.