Przedszkole Preludium

ul. Niepołomicka 22a, Gdańsk
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Przedszkole Preludium


Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl

Opis

Stworzyliśmy to miejsce wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na usługi przedszkolne w dzielnicy Gdańsk – Południe. Jesteśmy rodzicami trójki dzieci i dobrze wiemy, jak trudno jest znaleźć w Gdańsku dobrą i fachową opiekę dla kilkulatka. Włożyliśmy w nasze przedszkole dużo serca i mamy nadzieję, że będzie ono dla dzieci miejscem, gdzie radośnie i pożytecznie będą spędzać czas.

Nasze przedszkole mieści się w budynku dostosowanym do potrzeb maluchów. Zajęcia przedszkolne są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, spełniającą wymogi prawa oświatowego. Niewielkie grupy przedszkolne umożliwiają zapewnienie troskliwej i zindywidualizowanej opieki dzieciom. Zajęcia adaptacyjne prowadzone dla nowych przedszkolaków pozwalają na stopniowe przyzwyczajanie się maluchów do nowego otoczenia i łagodne wejście w grupę rówieśniczą.
Podstawą programu wychowawczo-edukacyjnego przedszkola jest edukacja przez muzykę, która stanowi oś integrującą wszystkie działania edukacyjne.

Poza realizacją podstawy programowej wychowania przedszkolnego prowadzimy następujące zajęcia: rytmika, nauka języka angielskiego oraz taniec i gimnastyka korekcyjna, dla chętnych: judo, balet i szachy.

Regulamin i warunki

Pakiet Gdańskiej Dużej Rodziny uprawnia do rabatu:
- 600 zł zniżki na czesne w pierwszym roku pobytu dziecka w przedszkolu

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Gdańskiej Karty Mieszkańca z Pakietem Gdańskiej Dużej Rodziny i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę.