Gdański Teatr Szekspirowski

ul. Bogusławskiego 1, Gdańsk
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Gdański Teatr Szekspirowski


  • Dostosowany

Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl


Opis

Gdański Teatr Szekspirowski - jest instytucją artystyczną założoną wspólnie przez Województwo Pomorskie, Gminę Miasta Gdańska i Fundację Theatrum Gedanense. Prowadzi szeroko zakrojoną działalność kulturalną i edukacyjną.

Celem działalności Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego jest prezentacja i upowszechnianie kultury teatralnej, edukacja teatralna dzieci, młodzieży i nauczycieli oraz kreacja działań artystycznych. Co roku Gdański Teatr Szekspirowski wspólnie z Fundacją organizuje międzynarodowy Festiwal Szekspirowski w Gdańsku.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

- DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
- dostępność architektoniczna ograniczona dla osób z niepełnosprawnością ruchową z uwagi na specyfikę obiektu

Zwiedzanie 

Trasa wycieczki prowadzi przez przestrzenie dostępne dla osób ze szczególnymi potrzebami. W razie potrzeby zapewniamy asystę pracownika BOW w trakcie wycieczki. Uprzejmie prosimy o wcześniejsze (minimum 2 dni przed planowanym terminem zwiedzania) zgłoszenie ewentualnych szczególnych potrzeb przez uczestnika zwiedzania teatru telefonicznie 58 351 01 01 (w godzinach otwarcia kasy) lub e-mailowo na adres: bow@teatrszekspirowski.pl

W zwiedzaniu można również wziąć udział ze swoim psem przewodnikiem lub psem asystującym. Pamiętajcie o zabraniu jego dokumentów.

Regulamin i warunki

W Gdańskim Teatrze Szekspirowskim Karta Mieszkańca uprawnia raz w roku do bezpłatnego zwiedzania obiektu z przewodnikiem.

Pamiętaj o konieczności dodania pakietu mieszkańca na dany rok kalendarzowy - bez dodanego pakietu mieszkańca na dany rok kalendarzowy nie będziesz mógł skorzystać z bezpłatnego wejścia! Więcej o pakiecie przeczytasz tutaj.

Zwiedzanie jest możliwe po uprzedniej rezerwacji: telefonicznej pod numerem 58 351 01 01 (w godzinach otwarcia kasy) lub e-mailowo na adres: 

Rezerwacje oraz regulamin korzystania z obiektu dostępny na stronie

Pakiet Biblioteczny uprawnia do:
- zniżki w kwocie 5 zł na wydarzenia organizowane przez GTS

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Gdańskiej Karty Mieszkańca z Pakietem Bibliotecznym i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty otrzymasz rabat na wybraną usługę.
 Wydarzenia

Bogusławskiego 1

Musical 1989

Bilety wyprzedane!

więcej
Najbliższe wydarzenie: 26Czerwca 2024
różne lokalizacje

28. Festiwal Szekspirowski

Gdański Teatr Szekspirowski zaprasza na 28. Festiwal Szekspirowski, który odbędzie się w dniach od 25 lipca do 4 sierpnia 2024 r.

więcej
Najbliższe wydarzenie: 25Lipca 2024
Bogusławskiego 1

Kino na Szekspirowskim

Pod koniec maja wystartuje po raz 9. najpiękniejsze kino plenerowe w Gdańsku - kino na dachu Teatru Szekspirowskiego. Pokazy inspirowane są słynnymi projekcjami filmowymi „Rooftop cine ...

więcej
Najbliższe wydarzenie: 26Czerwca 2024
Bogusławskiego 1

Lepper. Będziemy wisieć albo siedzieć

Rozmach, humor, prawdziwe emocje, doskonała gra aktorska, ale przede wszystkim trzeźwe spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość.

więcej
30Czerwca 2024