Gdański Teatr Szekspirowski

ul. Bogusławskiego 1, Gdańsk
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Gdański Teatr Szekspirowski


  • Dostosowany

Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl


Opis

Gdański Teatr Szekspirowski - jest instytucją artystyczną założoną wspólnie przez Województwo Pomorskie, Gminę Miasta Gdańska i Fundację Theatrum Gedanense. Prowadzi szeroko zakrojoną działalność kulturalną i edukacyjną.

Celem działalności Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego jest prezentacja i upowszechnianie kultury teatralnej, edukacja teatralna dzieci, młodzieży i nauczycieli oraz kreacja działań artystycznych. Co roku Gdański Teatr Szekspirowski wspólnie z Fundacją organizuje międzynarodowy Festiwal Szekspirowski w Gdańsku.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

- DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
- dostępność architektoniczna ograniczona dla osób z niepełnosprawnością ruchową z uwagi na specyfikę obiektu

Zwiedzanie 

Trasa wycieczki prowadzi przez przestrzenie dostępne dla osób ze szczególnymi potrzebami. W razie potrzeby zapewniamy asystę pracownika BOW w trakcie wycieczki. Uprzejmie prosimy o wcześniejsze (minimum 2 dni przed planowanym terminem zwiedzania) zgłoszenie ewentualnych szczególnych potrzeb przez uczestnika zwiedzania teatru telefonicznie 58 351 01 01 (w godzinach otwarcia kasy) lub e-mailowo na adres: bow@teatrszekspirowski.pl.

W zwiedzaniu można również wziąć udział ze swoim psem przewodnikiem lub psem asystującym. Pamiętajcie o zabraniu jego dokumentów.

Regulamin i warunki

W Gdańskim Teatrze Szekspirowskim Karta Mieszkańca uprawnia raz w roku do bezpłatnego zwiedzania obiektu z przewodnikiem.

Pamiętaj o konieczności dodania pakietu mieszkańca na dany rok kalendarzowy - bez dodanego pakietu mieszkańca na dany rok kalendarzowy nie będziesz mógł skorzystać z bezpłatnego wejścia! Więcej o pakiecie przeczytasz tutaj.

Zwiedzanie jest możliwe po uprzedniej rezerwacji: telefonicznej pod numerem 58 351 01 01 (w godzinach otwarcia kasy) lub e-mailowo na adres: 

Rezerwacje oraz regulamin korzystania z obiektu dostępny na stronie

W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń dot. organizacji wydarzeń w czasie epidemii Covid19, limity miejsca na naszych wydarzeniach zostały zmienione. W obecnej sytuacji udostępniamy 30% miejsc na widowni.

Zgodnie z prawem, limit ten nie obowiązuje jednak osób w pełni zaszczepionych, dlatego zwracamy się z prośbą:
jeśli posiadasz Unijny Certyfikat COVID, wybierz BILET DLA OSOBY ZASZCZEPIONEJ.

Pakiet Biblioteczny uprawnia do:
- zniżki w kwocie 5 zł na wydarzenia organizowane przez GTS

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Gdańskiej Karty Mieszkańca z Pakietem Bibliotecznym i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę.
 Wydarzenia

różne lokalizacje

27. Festiwal Szekspirowski

Gdański Teatr Szekspirowski zaprasza na 27. Festiwal Szekspirowski, który odbędzie się w dniach od 26 lipca do 6 sierpnia 2024 r.

więcej
Najbliższe wydarzenie: 26Lipca 2024