Gdański Teatr Szekspirowski

ul. Bogusławskiego 1, Gdańsk
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Gdański Teatr Szekspirowski


  • Dostosowany

Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl

Opis

Gdański Teatr Szekspirowski - jest instytucją artystyczną założoną wspólnie przez Województwo Pomorskie, Gminę Miasta Gdańska i Fundację Theatrum Gedanense. Prowadzi szeroko zakrojoną działalność kulturalną i edukacyjną.

Celem działalności Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego jest prezentacja i upowszechnianie kultury teatralnej, edukacja teatralna dzieci, młodzieży i nauczycieli oraz kreacja działań artystycznych. Co roku Gdański Teatr Szekspirowski wspólnie z Fundacją organizuje międzynarodowy Festiwal Szekspirowski w Gdańsku.

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

- DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
- dostępność architektoniczna ograniczona dla osób z niepełnosprawnością ruchową z uwagi na specyfikę obiektu

Zwiedzanie 

Trasa wycieczki prowadzi przez przestrzenie dostępne dla osób ze szczególnymi potrzebami. W razie potrzeby zapewniamy asystę pracownika BOW w trakcie wycieczki. Uprzejmie prosimy o wcześniejsze (minimum 2 dni przed planowanym terminem zwiedzania) zgłoszenie ewentualnych szczególnych potrzeb przez uczestnika zwiedzania teatru telefonicznie 58 351 01 01 (w godzinach otwarcia kasy) lub e-mailowo na adres: bow@teatrszekspirowski.pl.

W zwiedzaniu można również wziąć udział ze swoim psem przewodnikiem lub psem asystującym. Pamiętajcie o zabraniu jego dokumentów.

Regulamin i warunki

W Gdańskim Teatrze Szekspirowskim Karta Mieszkańca uprawnia raz w roku do bezpłatnego zwiedzania obiektu z przewodnikiem.

Pamiętaj o konieczności dodania pakietu mieszkańca na dany rok kalendarzowy - bez dodanego pakietu mieszkańca na dany rok kalendarzowy nie będziesz mógł skorzystać z bezpłatnego wejścia! Więcej o pakiecie przeczytasz tutaj.

Zwiedzanie jest możliwe po uprzedniej rezerwacji: telefonicznej pod numerem 58 351 01 01 (w godzinach otwarcia kasy) lub e-mailowo na adres: 

Rezerwacje oraz regulamin korzystania z obiektu dostępny na stronie

W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń dot. organizacji wydarzeń w czasie epidemii Covid19, limity miejsca na naszych wydarzeniach zostały zmienione. W obecnej sytuacji udostępniamy 30% miejsc na widowni.

Zgodnie z prawem, limit ten nie obowiązuje jednak osób w pełni zaszczepionych, dlatego zwracamy się z prośbą:
jeśli posiadasz Unijny Certyfikat COVID, wybierz BILET DLA OSOBY ZASZCZEPIONEJ.

Pakiet Biblioteczny uprawnia do:
- zniżki w kwocie 5 zł na wydarzenia organizowane przez GTS

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Gdańskiej Karty Mieszkańca z Pakietem Bibliotecznym i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę.