Tour Guide Service Gdańsk

Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Tour Guide Service Gdańsk


  • Akceptuje zwierzęta

Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl

Opis

Firma Tour Guide Service Gdańsk jest prowadzona przez poliglotkę i  zawodową przewodniczkę po Trójmieście i regionie Annę Kotułę. W ofercie firmy są spacery po Gdańsku, wycieczki po Trójmieście, do Malborka, na Kaszuby i wiele więcej. Wycieczki można zamawiać w języku polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim oraz niderlandzkim.

Westerplatte, rodzinne zwiedzanie w lipcu i sierpniu

Codziennie przez cały lipiec i sierpień 2021 grupy ruszają z przystani promowej na Westerplatte, gdzie cumują statki (ul. Majora Sucharskiego 70, 80-601 Gdańsk) o godzinie 10:45 oraz 12:45. Zwiedzanie trwa ok 90 minut i jest prowadzone przez zawodowych przewodników. Każde dziecko dostanie od nas upominek. 

Co zobaczymy podczas spaceru?
 
Od wieków Westerplatte pełniło punkt obronny dla Gdańska. To tu kolejne armie budowały miejsca oporu przed najeźdźcą. Przed wojną istniał tu także dobrze prosperujący kurort. Nam jednak kojarzy się głównie dzięki bohaterskiej walce załogi Wojskowej Składnicy Tranzytowej w pierwszych dniach września 1939 roku. Obecnie na Westerplatte zwiedzać można dobrze zachowaną Wartownię nr 1, symboliczny cmentarzyk obrońców Westerplatte (obecnie – lipiec 2021 niedostępny) oraz budynek nowych koszar. Obecnie symbolem Westerplatte jest także Pomnik Obrońców Wybrzeża, postawiony tu za czasów PRL i niestety zawierający wiele przekłamań historycznych.

Regulamin i warunki

Karta uprawnia do rabatu:
- 50% zniżki na bilet na zwiedzanie Westerplatte z Przewodnikiem (promocja nie dotyczy biletów ulgowych). 

Aby skorzystać z rabatu w Tour Guide Service Gdańsk:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty i udostępnij obsłudze Kartę Mieszkańca przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat. 

Ważne! 
Spacery odbywają się od początku lipca do końca sierpnia w godzinach 10:45 oraz 12:45. Bilety na zwiedzanie Westerplatte z przewodnikiem można kupować na przystani na 10 minut przed rozpoczęciem spaceru. (przystań ul. Majora Sucharskiego70, 80-601 Gdańsk). Bilety można też rezerwować przez stronę www://tourguideservicegdansk.pl/westerplatte-zwiedzanie/. 

Zwierzęta! 
Grzeczne kłaczki są akceptowane, jeżeli nie przeszkadzają innym zwiedzającym.