Loopy’s World

Al. Grunwaldzka 229, Gdańsk
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Loopy’s World


Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl


Opis

W Loopy’s World dzieci są najważniejsze. Dostarczamy im sporą dawkę ruchu, wiele atrakcji i powodów do śmiechu oraz możliwość nawiązania nowych znajomości. Zdobywają nowe umiejętności, podejmują nowe wyzwania, pokonują własne ograniczenia i wspaniale się przy tym bawią.

Naszym celem jest zapewnienie im aktywności fizycznej i radości z zabawy w gronie najbliższych. Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World jest nowoczesne, bezpieczne i zaprojektowane zgodnie z najlepszymi światowymi standardami. Dbamy o to, żeby dzieci na naszym placu zabaw były uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe. Nie zapominamy także o Was, drodzy Rodzice! Dorośli znajdą u nas mnóstwo atrakcji – możecie odprężyć się przy aromatycznej kawie, przeczytać kolorową prasę, popracować lub pobawić się przy laptopie, korzystając z bezpłatnego dostępu do internetu (Wi-Fi), albo dołączyć do maluchów i … bawić się jak dzieci!

Regulamin i warunki

Karta uprawnia do rabatu:
- 10% rabatu na pierwsze wejście 
- 30% rabatu na drugie wejście (warunkiem skorzystania z rabatu jest zachowanie 30 dniowego terminu między pierwszym a drugim skorzystaniem) 

Aby skorzystać z rabatu w Loopy's World:
1. Poinformuj obsługę o  posiadaniu Karty i udostępnij obsłudze Kartę Mieszkańca przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę

Ważne!
Regulamin korzystania z Loopy's World dostępny TUTAJ.