Gdańskie Lodowisko

Plac Zebrań Ludowych, Gdańsk
Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Gdańskie Lodowisko


Nawiguj z Google

Nawiguj z jakdojade.pl


Opis

Gdańskie Lodowisko to obiekt prowadzony przez Gdański Archipelag Kultury, instytucję kultury miasta Gdańska. Począwszy od 2008 roku lodowisko każdej zimy wpisuje się w krajobraz centrum Gdańska charakterystyczną architekturą czaszy pneumatycznej, której pojawienie się na Placu Zebrań Ludowych jest niezmiennym symbolem rozpoczęcia sezonu łyżwiarskiego. Swoją popularność Lodowisko zawdzięcza nie tylko kosmicznemu wyglądowi tak zwanego „balonu”, ale i wyjątkowo dogodnej lokalizacji w samym centrum miasta. W związku z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Gdańska i okolic ślizgawka czynna jest 7 dni w tygodniu, od rana do później nocy. Kilka razy w sezonie obiekt Lodowiska gości imprezy okolicznościowe Gdańskiego Archipelagu Kultury (np. Halloween, Mikołajki, Walentynki), zawody sportowe (Amber Stone Baltic Cup), a także imprezy firmowe organizowane przez klientów komercyjnych. Na terenie Gdańskiego Lodowiska funkcjonuje wypożyczalnia łyżew i kasków, ostrzalnia oraz parking.

Czy wiesz, że Gdańskie Lodowisko jest jednym z niewielu obiektów o pełnowymiarowej tafli w regionie? Między innymi dzięki temu odwiedza nas niemal 100 tysięcy łyżwiarzy w sezonie, czyli co piąty mieszkaniec Gdańska.

Regulamin i warunki


Atrakcja sezonowa!
Lodowisko ponownie zostanie otwarte w okresie zimowym.

 

Karta uprawnia raz w roku do bezpłatnego wejścia na Gdańskie Lodowisko zgodnie z harmonogramem godzinnym, od wtorku do piątku

Przed udaniem się na lodowisko upewnij się, że Twoja Karta Mieszkańca jest aktywna - dodaj pakiet mieszkańca na dany rok kalendarzowy. Instrukcję postępowania znajdziesz tutaj.

Aby skorzystać z bezpłatnego wejścia:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty Mieszkańca i udostępnij ją obsłudze.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty otrzymasz możliwość bezpłatnego wejścia do obiektu.

Pakiet Gdańskiej Dużej Rodziny uprawnia do:
bezpłatnego wejścia w każdy pierwszy czwartek miesiąca od godz. 14:30
(dzieci do lat 5 wejście za darmo)

Aby skorzystać z rabatu:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Gdańskiej Karty Mieszkańca z Pakietem Gdańskiej Dużej Rodziny i udostępnij ją obsłudze przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji Karty, otrzymasz rabat na wybraną usługę.