Image

Odkryj gdańską kuchnię dzięki nowemu pakietowi Smaki Gdańska


Cieszący się sporą popularnością projekt Smaki Gdańska doczekał się nowej odsłony. W tej wersji ponownie zasiądziemy do stołu przy tradycyjnych gdańskich potrawach wzorowanych na przepisach z XIX wieku. Dania zostały skonstruowane na podstawie książki „Smaki Gdańska” autorstwa Aleksandry Kucharskiej i Katarzyny Fiszer. Tak więc chwytajcie za sztućce i rezerwujcie stolik - będzie pysznie. 

Jakie restauracje w II edycji?

W tej edycji Smaków Gdańska organizatorzy, czyli Gdańska Organizacja Turystyczna oraz Międzynarodowe Targi Gdańskie, współpracują z doskonałymi, znanymi restauracjami, są to:
 
  • Restauracja Mercato (Hotel Hilton Gdańsk),
  • Restauracja Vidokówka (Olivia Star Top),
  • Restauracja Ducha66,
  • Restauracja Elephant,
  • Restauracja Horizon
  • Restauracja BonŻur

Jakie menu? 

To będzie niesamowite kulinarne doświadczenie. Zielona zupa z ziołami, lemoniada po gdańsku, rozgrzewający poncz, kaczka w kasztanach, a może kalafior z rakami w sosie śmietanowym? To tylko część z kilkunastu propozycji powstałych na bazie starodawnych przepisów. Zaufajcie nam - od tak szerokiego wyboru może rozboleć głowa, ale z pewnością nie brzuch.  

Smaki Gdańska - Pakiety

Wychodząc naprzeciw szerokim oczekiwaniom, przygotowaliśmy specjalne propozycje - zarówno dla samotnych wilków (liczymy w końcu na wilczy apetyt), jak i dla osób ceniących towarzystwo przy posiłkach. Co ważne - każda z restauracji przygotowuje set składający się z trzech dań

Wspomniane pakiety występują w 3 następujących wariantach:
 
  • Smaki Gdańska - solo: Zostań kulinarnym odkrywcą gdańskich przysmaków i udaj się w samotną podróż pełną niezapomnianych przygód i smakowych doznań. Pakiet kosztuje 120 zł.
  • Smaki Gdańska - duet: Razem smakuje lepiej. Wybierz się w kulinarną podróż z wyjątkową osobą. Ty wybierasz towarzysza, my zapewniamy atrakcje. A dokładniej niezapomniane, kulinarne doznania w klimatach gdańskiego retro. Pakiet dla dwóch osób kosztuje 216 zł.
  • Smaki Gdańska - kwartet: Tu możliwość testowanych smaków wzrasta wraz z liczbą kulinarnych Towarzyszy. W czteroosobowej drużynie jeszcze lepiej przekonacie się, że to miasto, to coś więcej, niż Neptun, Bałtyk i stoczniowe dźwigi. Sprawdźcie wspólnie, jak smakuje Gdańsk. Pakiet dla czterech osób kosztuje 411 zł.

Zakup i wykorzystanie pakietu 

Każdy zakupiony pakiet można wykorzystać w ciągu 30 dni od ustalonej daty jego aktywacji. 

Interesujący Cię pakiet zakupisz:
 

Dlaczego żaden smakosz nie może przejść obok takiej oferty obojętnie? 

Przede wszystkim „Smaki Gdańska” to niepowtarzalna okazja, aby samemu przekonać się jakimi smakami cieszyli się gdańszczanie blisko 150 lat temu. Zakup pakietu pozwoli nam także oszczędzić pieniądze, gdyż ceny zaczynają się już od 120 zł! No i nie ukrywajmy - to również świetny pomysł na prezent, o każdej porze roku.

„Smaki Gdańska” to kapitalna, kulinarna przygoda. Ruszaj sam lub zabierz swoich bliskich. Niech prowadzi Cię/Was najlepszy smak!