Fatoumata Diawara w Gdańsku

Fatoumata Diawara powraca do Polski! Znakomita, malijska piosenkarka wystąpi w listopadzie na dwóch koncertach w ramach cyklu African Beats. Artystka 26 listopada odwiedzi Gdańsk, a 27 listopada po raz pierwszy zagości w Warszawie. Przed nami transowe, muzyczne wieczory z jednym z najważniejszych głosów Afryki!


Fatoumata Diawara to jedna z najważniejszych reprezentantek sceny World Music. Jej pierwszy album „Fatou” z 2011 roku ukazał artystkę jako jeden z najważniejszych i najpiękniejszych głosów Afryki. Płyta została nagrana z udziałem takich gwiazd jak Toumani Diabate, Tony Allen oraz John Paul Jones z Led Zeppelin. Album został okrzyknięty najlepszym debiutem na scenie world music od wielu lat. Fatoumata w 2018 roku powróciła z nowym albumem "Fenfo" skomponowanym z muzykiem Matthieu Chedid. Album ten został nominowany do nagrody Grammy i zawiera ich wspólne, oryginalne kompozycje.

Support: Ifi Ude - polsko-nigeryjska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, producentka muzyczna, pisarka i prezenterka telewizyjna, półfinalistka trzeciej edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka.

FATOUMATA DIAWARA LIVE

Klub Muzyczny Parlament - 26.11.2021 r.
ul. Św. Ducha 2, 80-834 Gdańsk. 
Otwarcie drzwi - 18:30 
Support Ifi Ude - 19:30 
Fatoumata Diawara - 20:00

Koncert odbędzie się w ramach African Beats - inicjatywy promującej muzykę i kulturę Afryki w Polsce.  https://www.facebook.com/africanbeatsmusic

BILETY

Online na stronach:

Interticket - https://www.interticket.pl/programseries/fatoumata-diawara-26
Going. - https://going.pl/fatoumata-diawara-gdansk
eBilet - https://www.ebilet.pl/muzyka/ethno/fatoumata-diawara/
 
Stacjonarnie:

Salony sieci EMPIK w całym kraju 
Salony MediaMarkt na terenie całego kraju - https://www.ebilet.pl/punkty-sprzedazy/
 
Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/244664816834950
Regulamin wydarzenia dostępny na stronie: https://agencjaperspektywy.pl/regulamin