New Trends in Tourism powraca!

Z każdym dniem coraz bliżej 11 edycji konferencji New Trends in Tourism. Spotykamy się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku oraz on-line już 29 października. Tradycyjnie, NTT to ogromna porcja użytecznej wiedzy, przydatnej nie tylko dla branży turystycznej. Z Kartą Mieszkańca bilet na to wydarzenie możesz kupić z rabatem aż 95%!


Tym razem NTT odbędzie się w Europejskim Centrum Solidarności w formie hybrydowej. Częściowo jako spotkanie stacjonarne, a częściowo online. 

Zapraszamy na 10 wykładów tematycznych i 4 interesujące bloki: marketing nieoczywisty, marketing kierunku, zarządzanie, nowe technologie/smartcities. Nie zabraknie także tematów i dobrych przykładów poświęconych zwalczaniu skutków pandemii.

Spotkanie co roku gromadzi około 400 przedstawicieli branży. Konferencja obfituje w wykłady, warsztaty, networking i od zawsze służy wprowadzaniu najnowszych rozwiązań i najlepszych pomysłów w dziedzinie szeroko pojętej turystyki. Z pewnością mocną stroną tego międzynarodowego wydarzenia są znani i cenieni lektorzy i wykładowcy z całej Europy. Najbliższa edycja odbędzie się z udziałem takich zagranicznych ekspertów jak m.in. Rob Davidson, Eran Ketter, czy Nicolas Hall. Nie zabraknie także specjalistów z naszego kraju. To m.in. Piotr Bucki, Łukasz Wysocki i Krzysztof Roganowicz. 

Tradycyjnie już, dzień po konferencji zapraszamy na study toury po Gdańsku. 

Szczegóły można znaleźć na stronie wydarzenia: https://newtrendsintourism.com/
Tam też można zarejestrować swój udział, wybierając odpowiedni pakiet.

Podczas zamawiania biletu wpisz kod rabatowy NTTKM - Twój bilet będzie tańszy aż o 95%!

Do zobaczenia 29 października.