Marpressowa Noc Księgarń

Tej nocy nie czytaj z latarką pod kołdrą. Przyjdź na Targ Rybny 10b w Gdańsku!


Co Cię czeka?

Spotkanie z Barbarą Piórkowską i Janem Danilukiem.

17:00-18:00
Rozwal beton! Warsztaty na temat podstawowych patentów na usuwanie blokad twórczych poprowadzi BARBARA PIÓRKOWSKA.
Autorka o warsztatach: „Na tych krótkich zajęciach pobudzimy kreatywność i zajmiemy się blokadami, które nie pozwalają nam swobodnie tworzyć. Wykorzystamy proste narzędzia pisarskie i psychologiczne po to, by móc wrócić do domu i swobodnie zająć się pisaniem albo każdą inną dziedziną sztuki. Dostęp do naszej wewnętrznej kreatywności to coś łatwego, trzeba tylko dobrze się nastawić. Jeśli chcesz pisać albo masz przestój w tworzeniu kolejnych stron - pokażę tu, od czego zależy dobry przepływ i jak pracować z tym tematem.
Wstęp wolny.
Limit osób 12.
Zapisy pod adresem: marta@marpress.pl

18:00-18:30
Barbara Piórkowska podpisuje książkę „Kraboszki”.

19:00-20:30
"Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Wolnym Mieście Gdańsku, ale dotąd baliście się zapytać..." Na Wasze pytania będzie odpowiadał JAN DANILUK, historyk specjalizujący się w historii Wolnego Miasta Gdańska. Spotkanie w formule „zadaj pytanie”.
Uwaga! Wydarzenie będzie transmitowane online, więc na pytania zadawane drogą elektroniczną też postaramy się odpowiedzieć! Limit osób: 25. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa.

20:30-21:00
Jan Daniluk podpisuje książki „Góra Gradowa. Krótka historia” i „Dzieje fortu. Spacerownik” wydane przez Hevelianum (do kupienia w księgarni Marpress).

22 października księgarnia Marpress będzie czynna od 9:00 do 21:00. 

Przypominamy, że użytkownicy Karty Mieszkańca mogą skorzystać z rabatu 15% na wszystkie książki wydane przez Wydawnictwo Marpress. Zasady korzystania z rabatu dostępne są tutaj.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku TUTAJ.