Parkowisko.pl w Parku Hevelianum

image
To jedno z niewielu wydarzeń, na którym nie ma znaczenia ile masz lat. Tutaj najważniejsi są ludzie. Różni ludzie. Weź dziadków, rodziców, dzieci, wnuków, prawnuków i przyjdź 23 czerwca na Parkowisko.pl do Parku Hevelianum.
Niedziela w Parku Hevelianum to już trzecie z cyklu otwarte spotkanie rodzin i przyjaciół Parkowisko.pl Family and Friends Festival. Spotkanie nietuzinkowe, gdyż niedziela to okazja nie tylko do świętowania Dnia Ojca, ale także Nocy Świętojańskiej. Po raz pierwszy na Parkowisko.pl odbędzie się Park Fashion – pokaz mody VIE VIE Vorotina & Starost "Matki i córki".

Co tym razem przygotowała dla Was Fundacja Parkowisko.pl?

11:00 - 12:00 Śniadanie na trawie (nie zapomnijcie przynieść ze sobą koszy piknikowych, kocyki na Was czekają!)
11:00 - 19:00 SCENA MUZYCZNA PARKOWISKO.pl i PARK JAM SEASIONSS – to dobra dawka pozytywnej muzyki granej LIVE podczas całego wydarzenia. Na scenie będzie można zobaczyć profesjonalnych DJ’ ów, instrumentalistów oraz muzyków z pasją do Jazzu, HOUSE, Chillu, funky. Będzie można usłyszeć też coverowych wykonawców muzyki poprzednich pokoleń oraz performerów tworzących zupełnie nową jakość muzyki międzykulturowej.
11:45 Rozgrzewka z paraolimpijką Katarzyna Rogowiec
12:00 - 18:00 Rodzinne i pokoleniowe warsztaty, konkursy, prezentacje oraz mecze: instalacja PLASTIC #gdanskbezplastiku, czyli jak żyć bez plastiku, PARKpokaz kolekcji  Michała Starosta VieVie Matki i córki”, Koperta życia, Fundacja Świat wrażliwy i tańczący seniorzy, oczytanki Babci Marii, czyli czytanie bajek tradycyjnych, STADNINA – Basia i Nina, Strefa Dronowa i spacery podniebne organizowane przez Zadronovani, puszczanie wianków na wodzie, warsztaty ART, robienia wianków, Labirynt HARPAGANA, Gród Gotów,  strefa edukacji Hevelianum, strefa „i wszystko gra”  - gry planszowe REBEL,  warsztaty brydżowe dla każdego, rodzinna fotka autorstwa Fotografki Justyny Dąbrowskiej. 
12:00 - 18:00 PARK WALK – rodzinna gra pokoleniowa. Każdy rodzinny zespół spacerując po parku „Tajemniczym ogrodzie” będzie odkrywał aktywności związane ze strefą, w której się znajduje.  Celem gry jest zdobycie jak największej ilości punktów. Aby wziąć udział w zabawie, należy mieć zespół składający się przynajmniej z dwóch pokoleń. 
15:00 U(ważne) rozmowy w Parku z Anną Słomkowską - dietetyczką sportową i medyczną poprowadzi niezawodna Monika Bogdanowicz
16:00 Park Fashion - pod opieką dyrektora kreatywnego Michał Starost  odbędzie się pokaz mody VIE VIE Vorotina & Starost "Matki i córki", którego modelkami będą niezwykłe matki i ich niezwykłe córki. O wygląd modelek zadbają firma Kemon oraz Pomorskie Studium Sztuk Wizażu. 
17:00 - 19:00 Ognisko Świętojańskie
18:00 Rozdanie Nagród w Park Walk
19:00 Zakończenie Parkowisko.pl

Więcej informacji TUTAJ