Gdańsk Motocross Show z Kartą Mieszkańca!

image
Piknik rodzinny, wyścigi motocrossowe, pokazy freestyle, a na zakończenie - koncert muzyki hip hop. ​Wszystko to już 6 lipca na Placu Zebrań Ludowych! 100 osób, które doda do swojej karty pakiet Motocross show wejdzie na wydarzenie bezpłatnie.

UWAGA! Pula pakietów uprawniających do bezpłatnego wejścia na imprezę z Kartą Mieszkańca została już wyczerpana!
Gdańsk Motocross Show to całodniowa impreza w charakterze piknikowym, której główną atrakcją będą wyścigi motocrossowe. Na specjalnie usypanym 800-metrowym torze odbędzie się w sumie 6 wyścigów w kategorii młodzieżowców, amatorów i zawodowców. Kibicom zaprezentuje się około 50 zawodników z Polski i zagranicy. Wyścigom towarzyszyć będą pokazy freestyle motocrossu (FMX). Specjaliści - Artur Puzio i Damian Chyła zaprezentują widzom swoje umiejętności i przede wszystkim zapierające dech w piersiach tricki na motocyklach – m.in. backflipy i frontflipy. W programie przewidziano strefę dla dzieci, gdzie nie zabraknie miejsca do zabawy pod okiem wykwalifikowanych animatorów, strefę edukacyjną oraz szeroką ofertę gastronomiczną. Na zakończenie dnia na Placu Zebrań Ludowych odbędzie się koncert, w którym wystąpią Kizo, Qry i Zetha.

Pierwsze 100 osób wejdzie z Kartą Mieszkańca bezpłatnie.

Jak zdobyć wejściówkę ? To proste:
  1. Zaloguj się do swojego konta na stronie: jestemzgdanska.pl
  2. Wybierz zakładkę ,,KARTY I PAKIETY”
  3. Kliknij w niebieski przycisk ,,DODAJ NOWY PAKIET DO SWOJEJ KARTY”
  4. W wyświetlonej liście pakietów znajdziesz pozycję ,,Gdańsk Motocross Show”, zaznacz pakiet i dodaj go do swojej listy za pomocą niebieskiego przycisku.
  5. Ciesz się bezpłatnym wejściem specjalnie dedykowaną bramą! Dodanie Pakietu Gdańsk Motocross Show do Karty Mieszkańca jest równoznaczne z pobraniem bezpłatnego biletu na to wydarzenie, który automatycznie zostanie zapisany na Twojej Karcie Mieszkańca. Nie zapomnij o niej, wychodząc z domu lub skorzystaj z naszej aplikacji na telefon.