Puchar Prezydenta Gdańska – Memoriał Zbigniewa Podleckiego

image
W trakcie tegorocznej majówki warto zarezerwować sobie czas na wizytę na stadionie żużlowym! 1 maja o godzinie 17 zapraszamy do Gdańska na turniej par o Puchar Prezydenta Gdańska – Memoriał Zbigniewa Podleckiego. Na starcie nie zabraknie uczestników cyklu Grand Prix. Z Kartą Mieszkańca możecie skorzystać z jednego bezpłatnego biletu na to wydarzenie!
Puchar Prezydenta Gdańska to trofeum, które od lat towarzyszy gdańskiemu speedwayowi. Walczono o nie na torze przy ul. Zawodników w różnej formie, a na liście triumfatorów widnieje wiele znanych nazwisk. Tegoroczny turniej będzie jednocześnie poświęcony pamięci legendarnego zawodnika Wybrzeża – Zbigniewa Podleckiego.

Tegoroczna impreza będzie miała charakter turnieju par, a jej formuła została skonsultowana zarówno z władzami miasta oraz rodziną Zbigniewa Podleckiego. Wystąpią w niej byli oraz obecni zawodnicy Wybrzeża, którzy reprezentowali ten klub na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Obsada będzie godna rangi imprezy. Na torze nie zabraknie uczestników cyklu Grand Prix. Każdy duet pojedzie w barwach jednej z gdańskich dzielnic. Swoje teamy wystawią w tym roku: Stogi, Przeróbka, Chełm, Śródmieście, Nowy Port, Brzeźno i Orunia.

Z Kartą Mieszkańca możecie skorzystać z jednego bezpłatnego biletu na to wydarzenie! Wystarczy udać się ze swoją Kartą Mieszkańca na stadion żużlowy przy ulicy Zawodników 1 i wejść przez bramkę W2.