Free Time Festiwal

image
Free Time Festiwal 2019 to wydarzenie w formule dwudniowego, weekendowego festiwalu, bank pomysłów, jak twórczo i przyjemnie spędzać czas wolny.
To impreza adresowana do ludzi aktywnie i twórczo spędzających czas, rodzin z dziećmi, poszukujących nietypowych i ciekawych atrakcji turystycznych, kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych. To dynamiczne, nowoczesne wydarzenie, które w jednym miejscu i czasie łączy kilka uzupełniających się projektów.

Fantastyczna frekwencja, doskonała atmosfera, widowiskowe pokazy, mnóstwo konkursów, zabaw i aktywności sportowych, pozytywne komentarze uczestników i podziękowania od Wystawców – to wszystko składa się na popularność tego wydarzenia.

Na 15.000 metrów kwadratowych powierzchni znajdziemy ponad 1000 ofert! Do tego 10 stref klimatycznych i ok. 20.000 gości! Warto się tam wybrać – to kapitalne wydarzenie nie tylko dla zdeklarowanych podróżników.

Zapraszamy do AmberExpo w sobotę 6 kwietnia w godz. 10.00-18.00 i niedzielę 7 kwietnia w godz. 10.00-17.00. Wstęp bezpłatny!

Szczegółowy program znajdziecie TUTAJ