Ruszają nabory do programów Ekstra FAN i Ekstra FAN Ladies

image
Projekt Ekstra FAN to szansa dla każdego, kto chciałby schudnąć zdrowo i efektywnie. Uczestnicy przez trzy miesiące będą wspólnie ćwiczyć, skorzystają z porad dietetyków oraz wezmą udział w spotkaniach z ekspertami z zakresu żywienia i zdrowia. Nabór do kolejnej edycji Ekstra FAN i Ekstra FAN Ladies rozpoczyna się już 8 lutego. 
Ekstra FAN to autorski projekt Stadionu Energa Gdańsk i Gdańskiego Ośrodka Promocji Zdrowia skierowany do osób z nadwagą i otyłością w wieku 35-60 lat. W ramach programu odbywają się zajęcia z dietetykami, fizjologami, specjalistami z zakresu aktywności fizycznej i żywienia oraz wykwalifikowanymi trenerami. To szansa nie tylko na zgubienie nadprogramowych kilogramów, ale przede wszystkim wyeliminowanie złych nawyków żywieniowych i zmianę stylu życia. Program jest bezpłatny i kompleksowy, przygotowywany we współpracy z ERGO ARENĄ oraz klubami sportowymi: Lechią Gdańsk, Energą Wybrzeże Gdańsk, Treflem Gdańsk oraz Treflem Sopot. 

Wyniki nie pozostawiają złudzeń – w 2018 roku uczestnikom minionych 4 edycji udało się zrzucić w sumie aż 386 kilogramów.

Nabór do ósmej edycji Ekstra FAN oraz piątej edycji Ekstra FAN Ladies rusza z dniem 08.02.2019 r. Zgłoszenia online przyjmowane są do 24.02 poprzez formularz na stronie www.EkstraFan.pl. Do każdego programu zakwalifikuje się grupa maksymalnie 33 osób. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu przez okres trzech miesięcy i będą prowadzone przez trójmiejskich trenerów sportowych.  Ostatnie badania uczestników odbędą się rok po zakończeniu projektu. Będzie to świetna okazja do kontroli trwałości wyników oraz pochwalenia się sukcesami.