Konferencja infoShare

image
Technologia, rozwój i budowanie społeczności – to główne wartości infoShare.

Konferencję infoShare tworzymy z myślą o wszystkich, którzy należą do fascynującego ekosystemu nowych technologii. Każdego roku organizujemy wielkie spotkanie dla twórców startupów, developerów, inwestorów, menadżerów, marketerów i dziennikarzy. Dołącz do nas i kreuj swoją przyszłość.
Tworzymy świat nowych technologii i decydujemy o kierunku jego rozwoju. Jesteśmy organizacją non-profit. Naszą misją jest tworzenie miejsca, w którym możesz dzielić się doświadczeniem, zdobywać wiedzę i poznawać ludzi sobie podobnych. Zapraszamy prelegentów światowej klasy, organizujemy warsztaty dla profesjonalistów, aranżujemy spotkania startuperów z inwestorami.

InfoShare to konferencja na której po prostu trzeba być, jeśli jest się zainteresowanym tematyką najnowszych rozwiązań technologicznych, działalnością start-upów, trendami medialnymi i zakładaniem firm. Spotkanie będzie miało formę wykładów i warsztatów, ale organizatorzy nie zapomnieli o konkursach z bardzo cennymi nagrodami. Udział wezmą przedstawiciele ponad 2,5 tysiąca start-upów z całej Europy oraz uznani w branży eksperci.

Z Kartą Mieszkańca uzyskasz rabat 15% na konferencję: Basic Pass, Conferece Pass, Startup Pass, Executive Pass, Investor Pass

Zamów swój bilet online na konferencję:
1. Wejdź na stronę www.infoshare.pl/is-register/
2. W polu „CARD NUMER” wpisz numer swojej karty mieszkańca i wciśnij „CHECK”.
3. Po odświeżeniu strony zniżki naliczą się automatycznie i ceny biletów się zaktualizują.
4. Wybierz odpowiedni bilet i dodaj go do zamówienia wciskając przycisk „+”.
5. Pamiętaj, że zniżka obowiązuje tylko na jedno zamówienie.
6. Po dodaniu biletu, w podsumowaniu zamówienia na dole strony wciśnij „NEXT”.
7. Na kolejnej stronie zaloguj się do systemu (jeśli posiadasz konto) lub zarejestruj nowe konto.
8. Na stronie podsumowania zamówienia wpisz wszystkie swoje dane uzupełniając jak najwięcej pól tekstowych, zaznacz wszystkie niezbędne zgody i wciśnij „ORDER/SUMBIT”.
9. Gratulujemy, Twoje zamówienie zostało złożone. Następnie możesz przejść do systemu płatności wciskając przycisk „PAY”.
10. Po zakończeniu procesu płatności bilet zostanie do Ciebie wysłany drogą elektroniczną na podany w procesie zamówienia adres email.