Mecz Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom

image
Już w tę niedzielę, 16 grudnia o godz. 14:45, Trefl Gdańsk podejmie w Ergo Arenie drużynę Cerradu Czarnych Radom. Mimo walecznej atmosfery na siatkarskim boisku, oprawa meczu będzie anielska! Dla mieszkańców dzielnicy Aniołki przygotowano bilety w promocyjnej cenie 10zł. Dla wszystkich posiadaczy Karty Mieszkańca mamy 150 bezpłatnych biletów!
Bilety można zamawiać internetowo w systemie biletowym Trefla Gdańsk www.gdanskielwy.pl lub w dowolnym punkcie stacjonarnym (więcej informacji na www.treflgdansk.pl). Pula biletowa wynosi 150 bezpłatnych biletów, decyduje kolejność zgłoszeń.

Przypominamy, że każda osoba posiadająca Kartę Mieszkańca może w sezonie 2018/2019 skorzystać z 1 bezpłatnego biletu na mecz Trefla Gdańska w hali Ergo Arena. Każda osoba, która odbierze bezpłatny bilet z Kartą Mieszkańca, może zakupić kolejny bilet na ten sam mecz z 10% zniżką.

Zamów swój bilet online:
1. Wejdź na stronę www.gdanskielwy.pl
2. Wybierz mecz Trefla Gdańsk, który Cię interesuje, kliknij w przycisk Zamawiam.
3. W formularzu nad wizualizacją hali kliknij w przycisk Wybierz.
4. Wybierz sektor, pamiętając o tym, że Karta Mieszkańca uprawnia do zakupu bezpłatnego biletu w sektorach 106 i 122
5. W formularzu nad wizualizacją hali podaj numer swojej Karty Mieszkańca.
6. Kliknij w przycisk Zatwierdź.
7. Kliknij w przycisk Bezpłatne wejście na mecz - Trefl Gdańsk.
8. Wybierz miejsce.
9. Kliknij w przycisk Następna.
10. Zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się, jeśli nie posiadasz konta w systemie biletowym na stronie www.gdanskielwy.pl
11. W podsumowaniu zamówienia podaj PIN Karty Mieszkańca (swój PIN znajdziesz w zakładce Profil po zalogowaniu się na swoje konto na www.jestemzgdanska.pl).
12. Zaznacz akceptację regulaminu.
13. Kliknij w przycisk Zamawiam.
14. Bezpłatny bilet zostanie wysłany na Twój adres e-mail.

Do zobaczenia na meczu!