Mecz Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów

image
Szykuje się elektryzujące spotkanie! 16 listopada o godz. 18:00 w hali Ergo Arena Trefl Gdańsk podejmie Asseco Resovię Rzeszów. Po stronie przeciwników na pewno zobaczymy wieloletnich graczy gdańskiego zespołu Mateusza Mikę i Damiana Schulza. Dodatkowo możecie liczyć na wiele biało-czerwonych akcentów, przygotowanych z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Dla posiadaczy Karty Mieszkańca mamy 100 bezpłatnych biletów!
Bilety można zamawiać internetowo w systemie biletowym Trefla Gdańsk www.gdanskielwy.pl lub w dowolnym punkcie stacjonarnym (więcej informacji na www.treflgdansk.pl). Pula biletowa wynosi 100 bezpłatnych biletów, decyduje kolejność zgłoszeń.

Przypominamy, że każda osoba posiadająca Kartę Mieszkańca może w sezonie 2018/2019 skorzystać z 1 bezpłatnego biletu na mecz Trefla Gdańska w hali Ergo Arena. Każda osoba, która odbierze bezpłatny bilet z Kartą Mieszkańca, może zakupić kolejny bilet na ten sam mecz z 10% zniżką.

Zamów swój bilet online:
1. Wejdź na stronę www.gdanskielwy.pl
2. Wybierz mecz Trefla Gdańsk, który Cię interesuje, kliknij w przycisk Zamawiam.
3. W formularzu nad wizualizacją hali kliknij w przycisk Wybierz.
4. Wybierz sektor, pamiętając o tym, że Karta Mieszkańca uprawnia do zakupu bezpłatnego biletu w sektorach: 106 od 8 do 13 rzędu; 122 od 10 do 13 rzędu.
5. W formularzu nad wizualizacją hali podaj numer swojej Karty Mieszkańca.
6. Kliknij w przycisk Zatwierdź.
7. Kliknij w przycisk Bezpłatne wejście na mecz - Trefl Gdańsk.
8. Wybierz miejsce.
9. Kliknij w przycisk Następna.
10. Zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się, jeśli nie posiadasz konta w systemie biletowym na stronie www.gdanskielwy.pl
11. W podsumowaniu zamówienia podaj PIN Karty Mieszkańca (swój PIN znajdziesz w zakładce Profil po zalogowaniu się na swoje konto na www.jestemzgdanska.pl).
12. Zaznacz akceptację regulaminu.
13. Kliknij w przycisk Zamawiam.
14. Bezpłatny bilet zostanie wysłany na Twój adres e-mail.

Do zobaczenia na meczu!