Odbierz swoją Kartę Mieszkańca podczas dnia otwartego Pływalni Osowa!

image
Pływalnia Osowa zaprasza 2 grudnia 2017 r. na dzień otwarty. Tego dnia, od 9.00 do 17.00 na pływalni obecne będzie specjalne stanowisko, gdzie będzie można odebrać swoją Kartę Mieszkańca, a wstęp na pływalnie kosztować będzie zaledwie 5 PLN.

Zapraszamy na wspomniane stanowisko Gdańskiej Organizacji Turystycznej, gdzie będzie można odebrać lub wyrobić na miejscu, a następnie odebrać, swoją Kartę Mieszkańca. Pływalnia Osowa znajduje się na liście TOP 10 Karty, a więc każdemu posiadaczowi Karty (za jej okazaniem) przysługuje darmowy wstęp na ten basen, raz do końca 2018 roku. 

Także 2 grudnia, z okazji dnia otwartego, będzie można skorzystać z preferencyjnych wejść na pływalnię w cenie 5 PLN, w godzinach od 7.00 do 22.00. Pomiędzy 9.00 a 17.00 instruktorzy będą prowadzili zajęcia doskonalenia pływania z elementami ratownictwa. W tym czasie będzie również funkcjonowało mini przedszkole dla dzieci. Opiekunowie będą mogli oddać swoją pociechę pod opiekę animatorów i w tym czasie skorzystać z pływalni, wanny z hydromasażem czy biczów wodnych.

O godzinie 17 rozpocznie się Mikołajkowy Maraton Aquafitness. W trakcie maratonu prowadzona będzie zbiórka datków, które przekazane zostaną na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci w Gdańsku.  By wziąć udział w maratonie(maksymalnie 120 osób), należy zarejestrować się tutaj.
Bilety na dzień otwarty będzie można nabyć wyłącznie w kasie Pływalni Osowa, w dniu imprezy.