Hewelion świętuje Międzynarodowy Dzień Lwa

image
Z okazji przypadającego 10 sierpnia Międzynarodowego Dnia Lwa, Gdański Lew Hewelion zaprasza wszystkich najmłodszych wraz z rodzicami na wspólne świętowanie w gdańskim ZOO. To świetna okazja, by skorzystać z bezpłatnego wejścia do ZOO w ramach Karty Mieszkańca!
Specjalnie na ten dzień, w godz. 10:00-14:00, mały lew zaplanował grę terenową pod hasłem „Poznaj przyjaciół Lwa Heweliona”. Na czym będzie polegać? W skrócie na spacerowaniu, czytaniu i odpowiadaniu na przygotowane zagadki i pytania, przy których będzie trzeba wykazać się wiedzą i sprytem! Uczestnikom, którzy prawidłowo rozwiążą wszystkie zadania, Hewelion przygotował niespodzianki w postaci gadżetów i zaproszeń do m.in. MK Bowling, Muzeum II Wojny Światowej, KartCenter.

Ponadto, w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Lwa, w Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym będzie można zobaczyć specjalne karmienie młodych lwów, poobserwować pracę z ich opiekunami, zrobić pamiątkowe zdjęcie z żywymi maskotkami oraz stworzyć wspólny plakat lub własną przypinkę. Będzie się działo!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku