Festiwal Gdańsk Dźwiga Muzę

image
​Festiwal Gdańsk Dźwiga Muzę, to międzynarodowe święto muzyki i tańca w jednym miejscu! Wpisujcie pewniaka w kalendarz - 20 - 22 lipca 2018, Plac Zebrań Ludowych!  21.07 Na dedykowanym stoisku będzie można zlożyć wniosek i odebrać Gdańską Kartę Mieszkańca. 
Od dziewięciu lat w okresie wakacyjnym Plac Zebrań Ludowych w centrum Miasta Gdańska, zostaje przekształcony w miasteczko festiwalowe ze strefami tanecznymi, strefą regeneracji, muzyczną sceną główną, dance parkiem, wypełniając się kilkutysięcznym tłumem miłośników różnych współczesnych stylów tanecznych, twórców i fanów street art'u i muzyki z całej Polski i z zagranicy. Magię tego wydarzenia i miejsca tworzą młodzi ludzie, emanujący niezwykłą energią i radością, płynącą z autentycznej pasji jaką jest dla nich taniec i muzyka.

Wśród ogłoszonych artystów znaleźli się: Brodka, Lao Che, Bisz B.O.K, Strachy na Lachy, Kaliber 44, Happysad, Illusion, Bedeos, Daria Zawiałow oraz Bob One & Bas Tajpan.
 21.07 Na dedykowanym stoisku będzie można zlożyć wniosek i odebrać Gdańską Kartę Mieszkańca. 

Kto jeszcze nie ma planów na wakacje, niech szybko zapisuje w kalendarze 20-22 lipca 2018 roku, to będzie dobry weekend! Nie może Was tam zabraknąć!

Informacja o biletach: 
25 zł za jeden dzień, 
60 zł 3-dniowy karnet, 
20 zł - 1h 15 min warsztatów tanecznych

KUP BILET