Konferencja technologiczna Infoshare

image
W 2020 roku Infoshare odbędzie się w dniach 23-24 września w gdańskim Amber Expo. Uczestnicy wysłuchają wystąpień z 11 tematycznych scen. Z Kartą Mieszkańca uzyskasz rabat 15% na zakup biletu każdego rodzaju: Basic Pass, Conferece Pass, Startup Pass, Executive Pass, Investor Pass.
O Infoshare

Infoshare to największa konferencja technologiczna w regionie CEE, tworząca ekosystem, w którym nowe technologie łączą się z biznesem. Co roku do Gdańska przyjeżdżają tysiące uczestników. Wśród nich są startupy, inwestorzy, przedstawiciele korporacji, programiści i marketerzy. Dwa dni konferencji to 11 tematycznych scen, 200 prelegentów, ponad 150 wystąpień oraz imprezy towarzyszące, które są okazją do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń. Infoshare to również przestrzeń do rozwoju dla firm na wczesnym etapie rozwoju. Speed Dating pozwala na umówienie indywidualnych spotkań z inwestorami, Startup Expo umożliwia zaprezentowanie swojego rozwiązania na dedykowanym stoisku, a Startup Contest każdego roku gromadzi ponad 500 startupów walczących o nagrodę główną - 20 000 EUR. 
 
Co znajdziesz dla siebie podczas konferencji Infoshare?

Uczestnicy 23-24 września w gdańskim Amber Expo wysłuchają wystąpień z 11 tematycznych scen. Inspire Stage to znane i lubiane nazwiska, inspirujące opowieści założycieli największych firm, przegląd innowacji w biznesie oraz ciekawe panele dyskusyjne. DevTrends Stage to scena, którą zdominują trendy w nowych technologiach. Speakerzy opowiedzą m.in. o sztucznej inteligencji, uczeniu maszynowym i blockchainie. Wyspecjalizowane sceny dodatkowe: DataTech, Front-End, BackEnd, Security, DeepTech Stages oraz IT Leaders Stage to duża dawka wiedzy dla doświadczonych developerów i architektów. Na Marketing Stage poruszone zostaną tematy dotyczące digital marketingu, użycia nowych technologii w sprzedaży i nowych mediów. Startupom, inwestorom i przedstawicielom VC oddajemy Growth Stage. Najlepsze nazwiska z branży technicznej i świata biznesu pojawią się na Arena Stage, aby wziąć udział w sesjach Q&A i odpowiedzieć na pytania publiczności. Po pierwszym dniu konferencji uczestnicy wezmą udział w Great Networking Party z koncertem na żywo, który już na stałe zawitał w agendzie Infoshare Conference. Okazja do networkingu i dobrej zabawy to również Before i After Party.
 
Infoshare - we share what IS worthy!
 
Z Kartą Mieszkańca uzyskasz rabat 15% na zakup biletu każdego rodzaju: Basic Pass, Conferece Pass, Startup Pass, Executive Pass, Investor Pass.
 
Zamów swój bilet online na konferencję taniej z Kartą Mieszkańca:

1. Wejdź na stronę www.infoshare.pl/is-register/
2. Na dole strony w polu „CARD NUMBER” wpisz numer swojej karty mieszkańca i wciśnij „CHECK”.
3. Po odświeżeniu strony zniżki naliczą się automatycznie i ceny biletów się zaktualizują.
4. Wybierz odpowiedni bilet i dodaj go do zamówienia wciskając przycisk „+”. UWAGA! Pamiętaj, że zniżka obowiązuje tylko na jedno zamówienie.
6. Po dodaniu biletu, w podsumowaniu zamówienia na dole strony wciśnij „GO TO SUMMARY”.
7. Na kolejnej stronie zaloguj się do systemu (jeśli posiadasz konto) lub zarejestruj nowe konto.
8. Na stronie podsumowania zamówienia wpisz wszystkie swoje dane uzupełniając jak najwięcej pól tekstowych, zaznacz wszystkie niezbędne zgody i wciśnij „ORDER/SUMBIT”.
9. Gratulujemy, Twoje zamówienie zostało złożone. Następnie możesz przejść do systemu płatności wciskając przycisk „PAY”.
10. Po zakończeniu procesu płatności bilet zostanie do Ciebie wysłany drogą elektroniczną na podany w procesie zamówienia adres email.