Mecz Trefl Gdańsk - MKS Będzin

image
W środę 26 lutego o godz. 18:30 Trefl Gdańsk podejmie w ERGO ARENIE MKS Będzin, a starcie to oznacza kolejny ciekawy pojedynek polskich trenerów – Michał Winiarski kontra Jakub Bednaruk. Dla użytkowników Karty Mieszkańca mamy 100 bezpłatnych biletów, decyduje kolejność zgłoszeń.
Barw będzinian już od kilku sezonów broni Artur Ratajczak, który większą część swojej kariery od lat młodzieżowych spędził w Gdańsku. Wsparciem dla gdańszczan w walce z ekipą ze Śląska będzie doping publiczności! Serdecznie zapraszamy do zameldowania się na trybunach ERGO ARENY!

Z Kartą Mieszkańca możesz zamówić 1 spośród 100 bezpłatnych biletów na to wydarzenie - decyduje kolejność zgłoszeń. Przypominamy, że Karta Mieszkańca uprawnia do skorzystania z 1 bezpłatnego biletu w sezonie oraz że nie ma możliwości obioru bezpłatnych biletów w kasach biletowych.

Zamów swój bilet online:
1. Wejdź na stronę www.gdanskielwy.pl
2. Wybierz mecz Trefla Gdańsk, który Cię interesuje, kliknij przycisk Zamawiam.
3. W formularzu nad wizualizacją hali kliknij przycisk Wybierz.
4. Wybierz sektor, pamiętając o tym, że Karta Mieszkańca uprawnia do zakupu bezpłatnego biletu w sektorze 106
5. W formularzu nad wizualizacją hali podaj numer swojej Karty Mieszkańca.
6. Kliknij przycisk Zatwierdź.
7. Kliknij przycisk Bezpłatne wejście na mecz - Trefl Gdańsk.
8. Wybierz miejsce.
9. Kliknij przycisk Następna.
10. Zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się, jeśli nie posiadasz konta w systemie biletowym na stronie www.gdanskielwy.pl
11. W podsumowaniu zamówienia podaj PIN Karty Mieszkańca (swój PIN znajdziesz w zakładce Profil po zalogowaniu się na swoje konto na www.jestemzgdanska.pl).
12. Zaznacz akceptację regulaminu.
13. Kliknij przycisk Zamawiam.
14. Bezpłatny bilet zostanie wysłany na Twój adres e-mail.

Do zobaczenia na meczu!