Mecz Trefl Gdańsk - GKS Katowice

image
W swoim pierwszym domowym meczu w nowym roku „gdańskie lwy” podejmą w ERGO ARENIE GKS Katowice. Barw styczniowego rywala Trefla bronią m.in. Rafał Szymura, który w poprzednim sezonie odegrał dużą rolę w zdobyciu przez Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle mistrzostwa Polski, Jan Nowakowski, który latem razem z Pawłem Halabą, Łukaszem Kozubem i Bartoszem Filipiakiem sięgnął po srebro Uniwersjady, czy Jakub Jarosz, który w minionych rozgrywkach reprezentował Asseco Resovię Rzeszów. Zapowiada się środa z wielkimi emocjami!
W listopadzie w starciu Trefla z GKS-em na Śląsku górą był zespół trenera Michała Winiarskiego, ale do wyłonienia zwycięzcy potrzebne było aż pięć setów. Zapowiadają się więc wielkie emocje, a wsparciem dla gdańszczan będzie doping wspaniałej, żółto-czarnej publiczności!

Z Kartą Mieszkańca możesz zamówić 1 spośród 100 bezpłatnych biletów na to wydarzenie - decyduje kolejność zgłoszeń. Przypominamy, że Karta Mieszkańca uprawnia do skorzystania z 1 bezpłatnego biletu w sezonie oraz że nie ma możliwości obioru bezpłatnych biletów w kasach biletowych.

Zamów swój bilet online:
1. Wejdź na stronę www.gdanskielwy.pl
2. Wybierz mecz Trefla Gdańsk, który Cię interesuje, kliknij przycisk Zamawiam.
3. W formularzu nad wizualizacją hali kliknij przycisk Wybierz.
4. Wybierz sektor, pamiętając o tym, że Karta Mieszkańca uprawnia do zakupu bezpłatnego biletu w sektorze 106
5. W formularzu nad wizualizacją hali podaj numer swojej Karty Mieszkańca.
6. Kliknij przycisk Zatwierdź.
7. Kliknij przycisk Bezpłatne wejście na mecz - Trefl Gdańsk.
8. Wybierz miejsce.
9. Kliknij przycisk Następna.
10. Zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się, jeśli nie posiadasz konta w systemie biletowym na stronie www.gdanskielwy.pl
11. W podsumowaniu zamówienia podaj PIN Karty Mieszkańca (swój PIN znajdziesz w zakładce Profil po zalogowaniu się na swoje konto na www.jestemzgdanska.pl).
12. Zaznacz akceptację regulaminu.
13. Kliknij przycisk Zamawiam.
14. Bezpłatny bilet zostanie wysłany na Twój adres e-mail.