Mecz Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel

image
Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia - w niedzielę 22 grudnia o godz. 14:45 - ERGO ARENĘ opanują wielkie, siatkarskie emocje! W wyjątkowej, bożonarodzeniowej atmosferze "gdańskie lwy" podejmą bowiem Jastrzębski Węgiel. Dla użytkowników Karty Mieszkańca mamy 100 bezpłatnych biletów, decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapowiada się wspaniałe widowisko, bowiem barw jastrzębian bronią między innymi Dawid Konarski, Lukas Kampa, Jurij Gladyr, Julien Lyneel, czy Paweł Rusek. Topowi zawodnicy przyjadą na granicę Gdańska i Sopotu z ambitnymi planami, ale podopieczni trenera Michała Winiarskiego zrobią wszystko, by zostawić na boisku swe lwie serca! Świetnemu starciu na parkiecie towarzyszyć będzie świąteczna atmosfera obok boiska!

Z Kartą Mieszkańca możesz zamówić 1 spośród 100 bezpłatnych biletów na to wydarzenie - decyduje kolejność zgłoszeń. Przypominamy, że Karta Mieszkańca uprawnia do skorzystania z 1 bezpłatnego biletu w sezonie oraz że nie ma możliwości obioru bezpłatnych biletów w kasach biletowych.

Zamów swój bilet online:
1. Wejdź na stronę www.gdanskielwy.pl
2. Wybierz mecz Trefla Gdańsk, który Cię interesuje, kliknij przycisk Zamawiam.
3. W formularzu nad wizualizacją hali kliknij przycisk Wybierz.
4. Wybierz sektor, pamiętając o tym, że Karta Mieszkańca uprawnia do zakupu bezpłatnego biletu w sektorze 106
5. W formularzu nad wizualizacją hali podaj numer swojej Karty Mieszkańca.
6. Kliknij przycisk Zatwierdź.
7. Kliknij przycisk Bezpłatne wejście na mecz - Trefl Gdańsk.
8. Wybierz miejsce.
9. Kliknij przycisk Następna.
10. Zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się, jeśli nie posiadasz konta w systemie biletowym na stronie www.gdanskielwy.pl
11. W podsumowaniu zamówienia podaj PIN Karty Mieszkańca (swój PIN znajdziesz w zakładce Profil po zalogowaniu się na swoje konto na www.jestemzgdanska.pl).
12. Zaznacz akceptację regulaminu.
13. Kliknij przycisk Zamawiam.
14. Bezpłatny bilet zostanie wysłany na Twój adres e-mail.