Wieczór z dreszczykiem w ZOO

image
Jeśli jesteście miłośnikami wędrówek po zmierzchu, zapraszamy do Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego na „Wieczór z dreszczykiem w ZOO”. Tego wieczoru uczestnicy będą mieli możliwość spacerować alejkami ogrodu w obecności przewodnika opowiadającego drrrrrapieżne historie.
Spacer zwieńczony będzie spotkaniem w obiekcie Góralka, na terenie gdańskiego Zoo, gdzie będzie możliwość napicia się ciepłej kawy lub herbaty.

Wydarzenie odbędzie się 31.10.2019 r. (czwartek), w godzinach 18:00-21:00 (zbiórka przy głównej bramie gdańskiego ZOO, nie później niż o godzinie 17:45).

Z uwagi na charakter wydarzenia dopuszczalny minimalny wiek uczestników to 16 lat w towarzystwie osoby dorosłej.

Grupa uczestników biorących udział w „Wieczorze z dreszczykiem w Zoo” może liczyć maksymalnie 30 uczestników. Zgłoszenia przyjmowane są do 29.10.2019 r. (wtorek) do godziny 14:00 na adres mailowy – marketing@zoo.gda.pl. Należy podać imię i nazwisko uczestnika. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Osobom zainteresowanym polecamy szybką rezerwację miejsc z uwagi na ich ograniczoną ilość.

Do uczestnictwa w wydarzeniu uprawnia wcześniej zakupiony bilet wstępu (można to zrobić online TUTAJ lub w kasach biletowych, czynnych każdego dnia do godziny 16:00).

Należy zapoznać się z regulaminem wydarzenia dostępnym na stronie internetowej gdańskiego Zoo, w zakładce aktualności, w poście poświęconym wydarzeniu.