Koncerty w ramach Juwenaliów Gdańskich

image
Juwenalia Gdańskie to 11 koncertów  topowych polskich jak i zagranicznych gwiazd, które zagrają na Placu Zebrań Ludowych 25 i 26 maja. 5 000 biletów normalnych na wydarzenie z Kartą Mieszkańca dostępny 20% taniej na Eventim.pl
Juwenalia to dziś nieodzowny punkt - nie tylko studenckiego - kalendarza. W tym roku Gdańsk bez wątpienia znajdzie się w czołówce peletonu studenckich festiwali. Pierwszy raz w historii naszego regionu samorządy studenckie jednoczą swoje siły, żeby zorganizować nowe, niepowtarzalne wydarzenie - Juwenalia Gdańskie! To jedno z największych tego typu wydarzeń w Polsce, przygotowane z myślą nie tylko o studentach, ale w równym stopniu - o mieszkańcach Gdańska. 

Juwenalia Gdańskie to 11 koncertów  topowych polskich jak i zagranicznych gwiazd, które zagrają na Placu Zebrań Ludowych 25 i 26 maja.

Tegoroczne wydarzenie łączy zespoły znane od dekad z tymi, które osiągnęły w ostatnich latach dużą popularność. Czeka nas niesamowita dawka dobrej muzyki i pozytywnych emocji. Kup  bilet i uczestnicz w jednym z największych wydarzeń juwenaliowych w Polsce. Więcej informacji znajdziesz na www.juwenaliagdanskie.pl

W piątek wśród 5 gwiazd wystąpi MESJAH i CLEO w sobotę zaplanowano 6 koncertów podczas których wystąpi między innymi  O.S.T.R i JELONEK.

Informacja o biletach: 
Normalne
5 000 biletów normalnych z Kartą Mieszkańca dostępny 20% taniej na Eventim.pl
Piątek Sobota Karnet 2-dniowy2
I Pula 40 zł 60 zł 80 zł
II Pula 60 zł 80 zł 100 zł
III Pula 80 zł 100 zł 120 zł

Studenckie
Piątek Sobota Karnet 2-dniowy2
I Pula1 10 zł 20 zł 30 zł
II Pula 20 zł 30 zł 40 zł
III Pula 30 zł 40 zł 50 zł

*Przed wejściem na teren imprezy wymien karnet na opaskę. Posiadanie opaski upoważnia do wielokrotnego opuszczania terenu imprezy.

Więcej informacji: www.juwenaliagdanskie.pl