Festiwal Kobiet Internetu

image
Premierowa edycja Festiwalu Kobiet Internetu odbędzie się w Gdańsku w dniach 23-24 listopada 2019 roku. W organizację wydarzenia zaangażowali się przedstawiciele największych marek, osoby publiczne i media. Udział w nim może wziąć ponad 1000 uczestników z całej Polski. Miasto Gdańsk przygotowało 100 dodatkowych wejściówek dla mieszkańców.
W programie festiwalu znajdą się wykłady, warsztaty i inspirujące spotkania. Będzie on podzielony na 2 bloki tematyczne: pierwszy dotyczyć będzie tematów biznesowych (budowania własnej marki w internecie, narzędzi używanych do rozwoju kanałów, wykorzystania kanałów Social Media, itp.). Drugi - tematów społecznych - misji i odpowiedzialności, autentyczności, walki z hejtem, budowaniu zaangażowanych społeczności, inspirowaniu i motywowaniu.

Aby wziąć udział w wydarzeniu trzeba posiadać minimum 1 kanał na platformach mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube, Twitter), na którym na bieżąco publikowane są nowe i odpowiedzialne treści. Wszystkie osoby zgłaszające chęć uczestnictwa w festiwalu przejdą weryfikację, po której będą mogły bezpłatnie korzystać z atrakcji festiwalu.

Osobna rejestracja dla mieszkańców ruszyła 29 października (wtorek) o godz. 20:00 i potrwa do 3 listopada (niedziela). Na chętnych czeka 100 bezpłatnych wejściówek. Osoby, które się zakwalifikują, o wynikach zostaną poinformowane mailowo w przyszłym tygodniu.

Kto może otrzymać dodatkowe zaproszenia?
 
  • osoby zainteresowane tematyką festiwalu, które nie prowadzą własnych kanałów, ale w swojej pracy naukowej lub zawodowej zajmują się tematyką social media,
  • rzecznicy prasowi, pracownicy działów PR i marketingu lokalnych firm i organizacji,
  • studenci i studentki piszące prace dyplomowe z zakresu marketingu internetowego, social media lub budowania własnej marki,
  • przedstawiciele lokalnych organizacji i instytucji, którzy chcieliby nawiązać podczas festiwalu kontakty, które mogą posłużyć w przyszłym tworzeniu np. kampanii społecznych lub turystycznych służących promocji Gdańska i regionu.

Zapisy TUTAJ

Szczegóły TUTAJ