Finał Złotego Kasku 2019

image
Poznaliśmy termin finału Złotego Kasku - zawody odbędą się w piątek, 13 września, o godzinie 19.30 na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego przy ul. Zawodników 1 w Gdańsku. Imprezę organizują Polski Związek Motorowy oraz Speedwayevents.pl.

UWAGA! Pula pakietów uprawniających do bezpłatnego wejścia na imprezę z Kartą Mieszkańca została już wyczerpana!
Walka na torze w Gdańsku toczyć się będzie nie tylko o główne trofeum, ale również o miejsca dające prawo startu w eliminacjach cyklu Speedway Grand Prix 2021 oraz Speedway Euro Championship 2020.

Obsada gdańskiego turnieju będzie znakomita. Pojedzie w nim niemal cała krajowa czołówka. Na starcie zabraknie jedynie Bartosza Zmarzlika (truly.work Stal Gorzów), który nie zgłosił akcesu do występu w finale Złotego Kasku, przysługującego mu – jako uczestnikowi cyklu Speedway Grand Prix – z urzędu. Ale w zawodach zaprezentują się pozostali polscy uczestnicy cyklu SGP 2019: Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno), Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra) i Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław). Zresztą lista startowa prezentuje się imponująco: 

1. Krystian Pieszczek (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
2. Sebastian Niedźwiedź (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
3. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno)
4. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocaw)
5. Piotr Protasiewicz (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
6. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)
7. Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
8. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)
9. Krzysztof Kasprzak (truly.work Stal Gorzów)
10. Paweł Przedpełski (ForBET Włókniarz Częstochowa)
11. Krzysztof Buczkowski (Mr Garden GKM Grudziądz)
12. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
13. Szymon Woźniak (truly.work Stal Gorzów)
14. Adrian Miedziński (ForBET Włókniarz Częstochowa)
15. Kacper Woryna (ROW Rybnik)
16. Norbert Kościuch (Get Well Toruń)
17.(R1) Jakub Jamróg (Betard Sparta Wrocław)
18.(R2) Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)

Pierwsze 100 osób, które doda do swojej karty pakiet Finał Złotego Kasku 2019 wejdzie na zawody z Kartą Mieszkańca bezpłatnie.

Jak zdobyć wejściówkę? To proste:
1. Zaloguj się do swojego konta na stronie: www.jestemzgdanska.pl
2. Wybierz zakładkę ,,KARTY I PAKIETY”
3. Kliknij w niebieski przycisk ,,DODAJ NOWY PAKIET DO SWOJEJ KARTY” 
4. W wyświetlonej liście pakietów znajdziesz pozycję ,,Finał Złotego Kasku 2019”, zaznacz pakiet i dodaj go do swojej listy za pomocą niebieskiego przycisku.
5. Gotowe! Ciesz się bezpłatnym wejściem specjalnie dedykowaną bramą!
Pamiętaj, że dodanie Pakietu Finał Złotego Kasku 2019 do Karty Mieszkańca jest równoznaczne z pobraniem bezpłatnego biletu na to wydarzenie, który automatycznie zostanie zapisany na Twojej Karcie Mieszkańca. Nie zapomnij o niej wychodząc z domu lub skorzystaj z naszej aplikacji na telefon. 

Bilety na gdańskie zawody są już do kupienia w przedsprzedaży online na stronie internetowej: bilety.speedwayevents.pl. Można je również kupić stacjonarnie, w sklepie Kibic Fan-Shop w Gdańsku przy ul. Marynarki Polskiej 98. Przedsprzedaż obowiązuje do 6 września br. włącznie. Po tym terminie ceny nieznacznie się zmienią. W dniu zawodów wejściówki będą do nabycia w kasach stadionu, które zostaną otwarte o godzinie 16.30. Tego dnia będzie również można się zaopatrzyć w program zawodów.