Teatr i Jazz w Chmurach. Teatr i muzyka w Olivia Star Top

  • Home
  • Wydarzenia
  • Teatr i Jazz w Chmurach. Teatr i muzyka w Olivia Star Top
To już trzecia odsłona kameralnego spotkania z teatrem i jazzem w niezaprzeczalnie wyjątkowych okolicznościach - na 34. piętrze najwyższego budynku północnej Polski. Tym razem, na spotkania z kulturą na najwyższym poziomie zapraszają Szymon Majewski, Sonia Bohosiewicz, Leszek Możdżer oraz Wojtek Mazolewski.

Na Gości Olivia Star czekają nie tylko dwa spektakle teatralne, ale także dwa wieczory muzyczne pod znakiem twórczości wybitnego Krzysztofa Komedy - “Komeda w dwóch odsłonach”.


Program: 
 
  • 26 listopada 2022 r., godz. 19:00
Sercami 300-osobowej publiczności 34. piętra zawładnie Szymon Majewski w komediowym monologu “One Mąż Show”. Znany i lubiany polski dziennikarz, prezenter radiowy i
telewizyjny, a w tym przypadku przede wszystkim satyryk i aktor, pozwoli widzom zatracić się w zabawnej i lekko złośliwej opowieści na temat współczesnych relacji damsko-męskich, małżeństw i szeroko pojętych związków międzyludzkich. To spektakl oparty o przeżycia i historie małżeńskie niepoprawnie zakochanego człowieka, którego pokochały tysiące Polaków.
 
  • 27 i 29 listopada 2022 r., godz. 19:00
Po raz pierwszy Goście 34. piętra będą mogli uczestniczyć nie tylko w sztukach teatralnych, ale także w recitalach jazzowych. Pomiędzy przedstawieniami, 27 i 29 listopada, na publiczność czeka dawka muzycznych emocji - czyli “Komeda w dwóch odsłonach”. Leszek Możdżer oraz kwintet: Wojtek Mazolewski, Oskar Török, Marek Pospieszalski, Joanna Duda, Jakub Janicki przedstawią swoje interpretacje utworów legendy polskiej muzyki improwizowanej - Krzysztofa Komedy.

Trudno o postać, która w równym stopniu inspirowałaby tak wielu muzyków w Polsce i na świecie. Dokładnie tak jest także tym razem - artyści jazzowi wykonają swoje autorskie wersje dorobku muzycznego Komedy, pozwalając widzom na wejście w świat muzyki na wielu zupełnie odmiennych poziomach. To wydarzenie, którego jeszcze w Polsce nie było.
 
  • 28 listopada 2022 r., godz. 19:00
Marilyn Monroe - ponadczasowa ikona światowej popkultury, będzie motywem wiodącym kolejnego przedstawienia, które tym razem będzie zawierało silne akcenty jazzowe.
“10 twarzy Marilyn Monroe”, w rolę najsłynniejszej blondynki świata wcieli się Sonia Bohosiewicz, której rola filmowa w „Excentrykach" zdobyła uznanie czołówki polskich jazzmanów. U boku Bohosiewicz stanie kwartet jazzowy - Fabian Włodarek, Piotr Górka, Patryk Dobosz, Robert Murakowski, który wspólnie z nią wykona kultowe utwory nie tylko Marilyn Monroe, ale także Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry. Takiej Bohosiewicz (i Marilyn Monroe) jeszcze nie znacie. 

Podobnie jak ostatnio, bardzo unikalnym i niespotykanym aspektem tych wieczorów, będzie możliwość zakupienia biletów z kolacją w fine dining’owej restauracji ARCO by Paco Pérez (699 PLN/ 719 PLN) lub śródziemnomorskiej Treinta y Tres (359 PLN / 379 PLN), zlokalizowanych na 33. piętrze Olivia Star. To doskonałe przedłużenie tego wydarzenia i pomysł na bardzo kompletny wieczór pełen emocji, o których po prostu nie sposób zapomnieć.

Bilety rozpoczynają się już od 129 PLN i będą dostępne na platformie eBilet. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Gości, producenci proponują specjalny rabat dla osób, które postanowią wziąć udział w dwóch dniach spektakli / recitali. Bilet obejmujący dwa dni można będzie nabyć w promocyjnej cenie 299 PLN / 339 PLN.

Relacja video z poprzedniego wydarzenia na Kanale YouTube.

Kiedy: 26-29 listopada 2022 r., godz. 19:00 
Gdzie: Olivia Star Top, al. Grunwaldzka 472C, 34 piętro