Mecz Trefl Gdańsk - Barkom Każany Lwów

W niedzielę 2 października siatkarze Trefla Gdańsk rozegrają w ERGO ARENIE pierwszy mecz sezonu 2022/2023. Z wielu powodów będzie to wyjątkowe wydarzenie, a przede wszystkim dlatego, że rywalem gdańszczan w tym spotkaniu będzie ukraiński zespół Barkom Każany Lwów.


Proces dołączenia drużyny z Ukrainy do polskiej ligi został zainaugurowany już kilka lat temu. Jesienią 2021 r. pewne było, że klub ze Lwowa w sezonie 2022/2023 po raz pierwszy zagra w Polsce, a napaść Rosji na Ukrainę w lutym 2022 r. nie zmieniła tych planów. W drodze losowania terminarza sezonu 2022/2023 okazało się, że pierwszym meczem Barkomu Każany Lwów w polskiej PlusLidze będzie spotkanie w ERGO ARENIE z gdańskim Treflem. Ponadto inauguracja sezonu w ERGO ARENIE zawsze oznacza ponadprzeciętną frekwencję, a mecz 2 października odbędzie się także zaledwie dzień po zakończeniu w gdańsko-sopockiej hali fazy grupowej mistrzostw świata kobiet.

Dla użytkowników Karty Mieszkańca zostało przygotowanych 200 bezpłatnych biletów w sektorach 106 i 122. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Z bezpłatnego biletu z Kartą Mieszkańca można skorzystać raz w roku kalendarzowym (pamiętaj, aby wcześniej dodać do swojej Karty Mieszkańca pakiet mieszkańca na dany rok kalendarzowy - instrukcja dostępna jest tutaj).

Jak odebrać bezpłatny bilet na mecz Trefla Gdańsk?

1. Wejdź na stronę www.gdanskielwy.pl
2. Wybierz mecz Trefla Gdańsk, który Cię interesuje, kliknij w przycisk Zamawiam.
3. Przy mapce z wizualizacją hali kliknij w przycisk Wybierz przy kondygnacji nr 1.
4. Wybierz sektor, pamiętając o tym, że Karta Mieszkańca uprawnia do zakupu bezpłatnego biletu we wskazanym przez organizatora sektorze 106 lub 122.
5. W formularzu nad wizualizacją hali podaj numer swojej Karty Mieszkańca.
6. Kliknij w przycisk Zatwierdź.
7. Kliknij w przycisk Bezpłatne wejście na mecz - Trefl Gdańsk.
8. Wybierz miejsce.
9. Kliknij w przycisk Następna.
10. Zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się, jeśli nie posiadasz konta w systemie biletowym na stronie www.gdanskielwy.pl. Możesz także skorzystać z możliwości ‘kup jako gość’.
11. W podsumowaniu zamówienia podaj PIN Karty Mieszkańca (swój PIN znajdziesz w zakładce Profil po zalogowaniu się na swoje konto na www.jestemzgdanska.pl).
12. Zaznacz akceptację regulaminu.
13. Kliknij w przycisk Zamawiam.
14. Bezpłatny bilet zostanie wysłany na Twój adres e-mail.

Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w tym polsko-ukraińskim święcie siatkówki!

----------------------------------------------

У неділю 2 жовтня о 17:30 год.  волейболісти Trefl Gdańsk зіграють перший матч сезону 2022/2023 в ERGO ARENA. З багатьох причин це буде унікальна подія, а насамперед тому, що суперником гданчан у цьому матчі буде українська команда ВК Барком Кажани Львів. Урочисте відкриття сезону в ERGO ARENA завжди означає високого рівня відвідуваність, а зібрані шанувальники волейболу насолоджуються сімейними розвагами та спортивними емоціями. Щиро запрошуємо Вас взяти участь у цьому польсько-українському фестивалі волейболу! Більше інформації на сайті www.gdanskielwy.pl