nav_addr_google Gry Parkowe na Orientację - Park Brzeźno

Gry Parkowe na Orientację - Park Brzeźno

Jak nie zgubić się w lesie? Gdzie w bezpieczny sposób sprawdzić swoje umiejętności czytania mapy? W jaki sposób precyzyjnie nawigować w lesie, parku i w miejskiej dżungli? Jak dobrze się bawić w poszukiwanie „skarbów” z rodziną i znajomymi? Jak aktywnie, zdrowo i przyjemnie spędzić niedzielne przedpołudnie?

Przekonasz się 15 maja w Parku im. Haffnera w Brzeźnie biorąc udział w 12-tym epizodzie XI sezonu Gier Parkowych na Orientację organizowanych przez
Stowarzyszenie Almanak i Radę Dzielnicy Brzeźno.


Gry Parkowe w formie marszu lub biegu na orientację to imprezy rekreacyjno - sportowe w poszczególnych dzielnicach trójmiasta, które mają na celu propagowanie aktywnego spędzania czasu, poznawanie ciekawych miejsc (głównie parków i terenów leśnych), wspólną zabawę na świeżym powietrzu oraz promowanie zawodów z mapą.

Dla każdego coś miłego

Dla uczestników przygotowane zostały kolorowe mapy, cztery ciekawe trasy do wyboru o różnym stopniu trudności i ciepła herbata. Na mecie każdy otrzyma pamiątkowy medal, 1 pkt. do Odznaki Imprez na Orientację i weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Rodzaje tras:

RODZINNA - 2-3 km
ŁAZIK - 3-4 km
TUŁACZ -3-5 km
BIEGACZ - 3-6 km

Program:

9:30-13:30 praca biura zawodów - można przyjść o dowolnej godzinie w podanym przedziale czasu
10:00-13:30 start poszczególnych drużyn w zarezerwowanych przedziałach czasowych (prosimy przestrzegać przydzielonych minut!!!)
14:00 godzina zamknięcia mety
14:00-15:00 planowane zbieranie punktów.

Kiedy: 15 maja 2022r. 

Miejsce startu: Gdańsk Brzeźno, Park im. Jana Haffnera, koniec ul. Zdrojowej, wejście na plażę nr 41.

Więcej informacji, zgłoszenia i opłaty tutaj