Turniej Number One Cup

Rusza Number One Cup - turniej dla młodych adeptów piłki nożnej, którzy za kilka lat mają szansę stać się piłkarzami, reprezentującymi grę na najwyższym światowym poziomie. Finał rozgrywek odbędzie się w dniach od 26 do 28 listopada br. w Hali Piłkarskiej Olimpijski Football Club w Gdańsku. 


Number One Cup będzie niewątpliwie prawdziwym świętem europejskiego futbolu. Podczas meczy rozgrywanych w ramach turnieju do walki staną młodzi reprezentanci w kategorii wiekowej 13 lat z 18 klubów, takich jak m.in.: FC Porto, Juventus Turin, Paris Saint Germain, Bayer Leverkusen, Legia Warszawa, czy Jaguar Gdańsk.

Ideą Number One Cup jest integracja społeczności młodych piłkarzy. Organizatorzy - Hotel Number One by Grano, a także Live Adventure i Akademia Piłkarska  Jaguar, chcą tym samym promować otwartość na innych i pokazać, że pomimo pochodzenia z różnych krajów, czy mówienia różnymi językami - młodych ludzi łączy wspólna sportowa pasja.

Po turniejach eliminacyjnych w Krakowie i w Gdańsku, wielki finał międzynarodowych rozgrywek Number One Cup U-13 odbędzie się w dniach od 26 do 28 listopada br. w Hali Piłkarskiej Olimpijski Football Club przy ul. Meissnera 5 w Gdańsku.

Organizatorami turnieju piłkarskiego oprócz Hotel Number One by Grano są także Live Adventure i marka Jaguar. Wydarzeniu partnerują również Gdański Ośrodek Sportu, Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku oraz Gdańska Organizacja Turystyczna. Patronat medialny nad rozgrywkami objęły z kolei Polski Związek Piłki Nożnej, Weszło.pl Junior, Lechia.Net, W Okienko. 

Kiedy: 
26-28 listopada 2021

Gdzie: 
Hala Piłkarska Olimpijski Football Club przy ul. Meissnera 5 w Gdańsku.

Bilety:
osoba dorosła: 10 zł
dziecko: bezpłatnie

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie