Mecz Trefl Sopot - Rilski Sportist

Koszykarze Trefla Sopot wracają do gry w europejskich pucharach! 20 października o godzinie 19:00 w ERGO ARENIE żółto-czarni rozpoczną spotkanie 2. kolejki grupy B FIBA Europe Cup, w którym zmierzą się z bułgarskim Rilskim Sportist. Dla użytkowników Karty Mieszkańca mamy 100 bezpłatnych biletów!


Drużyna Marcina Stefańskiego zrobi wszystko, aby w swoim pierwszym domowym meczu w FIBA Europe Cup pokazać się z jak najlepszej strony i sięgnąć po zwycięstwo! Wypełnijmy ERGO ARENĘ i bądźmy szóstym zawodnikiem naszej drużyny!

Posiadaczy Karty Mieszkańca Gdańska zapraszamy do odbioru jednego bezpłatnego biletu na wybrany mecz Trefla Sopot w sezonie.
UWAGA! Zakup bezpłatnych biletów możliwy tylko online na www.sercesopotu.pl

Liczba bezpłatnych biletów na każdy mecz jest ograniczona. Decyduje kolejność rezerwacji biletów z dostępnej puli. Wielkość puli darmowych biletów określona jest przy każdym meczu.
Promocją objęty jest sektor 105 i 112.

Zamów bezpłatny bilet online:
1. Wejdź na stronę www.sercesopotu.pl
2. Wybierz mecz Trefla Sopot, który Cię interesuje, kliknij w przycisk Zamawiam.
3. Przy wizualizacji z kondygnacjami hali kliknij w przycisk Wybierz przy kondygnacji 1.
4. Wybierz sektor, pamiętając o tym, że Karta Mieszkańca uprawnia do zakupu bezpłatnego biletu we wskazanym przez organizatora sektorze – najczęściej 105 i 112.
5. W formularzu nad wizualizacją hali podaj numer swojej Karty Mieszkańca.
6. Kliknij w przycisk Zatwierdź.
7. Kliknij w przycisk Bezpłatne wejście na mecz – Trefl Sopot.
8. Wybierz miejsce.
9. Kliknij w przycisk Następna.
10. Zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się, jeśli nie posiadasz konta w systemie biletowym na stronie www.sercesopotu.pl
11. W podsumowaniu zamówienia podaj PIN Karty Mieszkańca (swój PIN znajdziesz w zakładce Profil po zalogowaniu się na swoje konto na www.jestemzgdanska.pl).
12. Zaznacz akceptację regulaminu.
13. Kliknij w przycisk Zamawiam.
14. Bezpłatny bilet zostanie wysłany na Twój adres e-mail.