Partnerzy

Sprawdź, jakie miejsca możesz odwiedzić i na co możesz liczyć u wybranego partnera. Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki, aby sprawdzić zawartość poszczególnych pakietów lub znaleźć interesujący obiekt.

image

70 lat Mazowsza Koncert w Ergo Arenie, 3 czerwca 2018 godz. 18.00

RABAT

Tym wyjątkowym koncertem w ERGO ARENIE Zespół „Mazowsze” uczci setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, a także obchody 70. rocznicy swojego powstania.
W niedzielę, 3 czerwca, w hali na granicy Gdańska i Sopotu, zobaczyć będzie można prawdziwy spektakl, przesycony feerią barw: Wspaniałe choreografie z repertuaru zespołu (dzieła Elwiry Kamińskiej, Eugeniusza Paplińskiego oraz Witolda Zapały), przepiękne stroje z dwudziestu etnograficznych regionów Polski i tańce narodowe – polonez, krakowiak, oberek, mazur czy kujawiak oraz tańce regionalne wraz z charakterystycznymi, oryginalnymi przyśpiewkami. Wśród piosenek pojawią się utwory nawiązujące tematycznie do wydarzeń z 1918 roku, m.in. „Przybyli ułani”, „Legiony” czy „O mój rozmarynie, a także pieśni Fryderyka Chopina i Stanisława Moniuszki.
Adres

Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk

WWW

www.eventim.pl

image

ArtPozytywni - kurs fotografii i grafiki od podstaw

RABAT

Marka ArtPozytywni została stworzona z myślą o osobach, które kochają fotografię, szukają ciekawych metod fotograficznych, praktycznej wiedzy o fotografii, cyfrowej obróbce i grafice od podstaw po zastosowanie profesjonalne oraz  kontaktu z ludźmi o podobnych zainteresowania. Pomagamy rozwijać umiejętności fotograficzne miłośników fotografii.
ArtPozytywni to stałe wsparcie fotograficzne i graficzne, realizowane poprzez warsztaty od podstaw po specjalistyczne tematy, warsztaty cyfrowej obróbki fotografii i grafiki, warsztaty marketingowe dla fotografów i grafików, plenery i spotkania fotograficzne oraz wsparcie online.
Organizatorem i właścicielem marki ArtPozytywni jest firma KMBranding Katarzyna Maczyszyn wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod wpisem Nr 2.22/00199/2017

 

Adres

WWW

www.artpozytywni.pl

E-mail

katarzyna.maczyszyn@artpozytywni.pl

image

Bazylika Mariacka

Rabat
Archikatedralna Bazylika Mariacka, zadziwia swym ogromem. Potężne mury i wieże wznoszą się wysoko ponad panoramą miasta oraz nad rozległą okolicą. Wewnątrz znajdują się niezwykle piękne zabytki. Wśród  nich można zobaczyć  kopię obrazu „Sąd Ostateczny” Hansa Memlinga, kamienną Pietę i zegar astronomiczny.
W podwojach Bazyliki witani byli, odwiedzający Gdańsk, królowie. Świątynię odwiedzały tłumy ludzi z całego świata, wśród nich głowy koronowane: królowie polscy, wazowie szwedzcy, car Piotr Wielki w marcu 1717 r. i cesarz Napoleon Bonaparte.

Czy wiesz, że jest to największy w Europie ceglany kościół gotycki? Jego budowa trwała ponad 150 lat i została ukończona w roku 1502. Świątynia wspiera się na 27 filarach i może pomieścić do 20 tysięcy ludzi.  W świątyni znajduje się także wieża, gdzie usytuowany jest punkt widokowy, pozwalający ujrzeć panoramę Gdańska z blisko 80 metrów. Aby się tam dostać, trzeba pokonać ponad 400 schodków. Kościół Mariacki odgrywał dużą rolę w życiu kulturalnym miasta. Bazylika posiada kubaturę ok. 155000 m3, długość 105,5 m, szerokość w transepcie 66 m. 
Adres

ul. Podkramarska 5, Gdańsk

WWW

www.bazylikamariacka.gdansk.pl

image

BG Architekci

RABAT

BG ARCHITEKCI to zespół ambitnych architektów gotowy przejść wraz z klientem przez trudny i pełen wyzwań etap procesu projektowego. Dzięki zdobytemu doświadczeniu realizujemy wszelkie projekty z zakresu architektury oraz architektury wnętrz. W naszych projektach kładziemy nacisk na funkcjonalne i estetyczne rozwiązania. Wykonujemy profesjonalne wizualizacje. „Idea jest zbawieniem dzięki wyobraźni” Frank Lloyd Wright
Uważamy że podstawą projektowania jest indywidualne podejście do klienta.
Adres

Zadzwoń +48 666 645 666

WWW

www.bgarchitekci.com.pl

E-mail

kb4r4nowski@gmail.com

image

Biuro Rachunkowe Lea sp. z o.o.

RABAT

Zajmujemy się kompleksową obsługą księgowo - podatkową firm i osób indywidualnych. Kładziemy nacisk na komfort Klienta, miłą atmosferę współpracy oraz indywidualne podejście. Nasze kwalifikacje potwierdza certyfikat Ministerstwa Finansów 30271/2008.
Mieszkańców Gdańska zapraszamy do skorzystania z naszych usług, m.in.:
- prowadzenie ewidencji związanych z działalnością gospodarczą (US, ZUS),
- deklaracje i zeznania roczne (przychody krajowe i zagraniczne),
- wnioski dot. zwrotu VAT za materiały budowlane (VZM-1),
- deklaracje podatku od czynności cywilnoprawnych (PCC-3),
- rozliczenia i deklaracje dot. najmu prywatnego,
- wypełnianie wniosków o emeryturę.
Adres

Al. Jana Pawła II 4f lok.3 80-462 Gdańsk

WWW

biurorachunkowelea.pl

E-mail

kontakt@BiuroRachunkoweLea.pl

image

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel

RABAT

Biuro Turystyczne Czerwiński Travel to rodzinna firma z tradycjami. Działamy na rynku od 1997 roku, stale dążąc do rozwijania swoich kwalifikacji. Stawiamy na precyzję, profesjonalizm i zaufanie. Nasz główny profil działalności to turystyka dziecięca i młodzieżowa – czyli organizacja kolonii, obozów, zimowisk, wyjazdów edukacyjnych.

W sezonie wakacyjnym organizujemy wypoczynek dla około 3000 dzieci zarówno w Polsce, jak również w większości krajów europejskich. W okresie szkolnym organizujemy liczne wyjazdy dla szkół. Uczestniczymy w wielu projektach edukacyjnych, organizujemy warsztaty kreatywności dla szkół, jak również współpracujemy z instytucjami szkolnymi jako konsultanci. Nasza Kadra to doświadczeni wychowawcy, animatorzy oraz instruktorzy, których sami szkolimy.
Nasza praca to nasza pasja.
Adres

ul. Biegańskiego 10 lok. 11, Gdańsk

WWW

www.ctravel.pl

E-mail

biuro@ctravel.pl

image

Centrum Hewelianum

Rabat
Centrum Hewelianum to interaktywna przestrzeń edukacyjna i rozrywkowa. Historia miesza się tu z nowoczesnością, a każdy: mały i duży, znajdzie pomysł na spędzenie niezapomnianych chwil. 

W ofercie Centrum Hewelianum znajdują się liczne atrakcje. Są to m.in. warsztaty, wystawy, pokazy i zajęcia tematyczne. Centrum Hewelianum, to miejsce niezwykłe i magiczne, będące odzwierciedleniem miasta, w którym się znajduje. Stare mury i historyczne zabudowania skrywają wnętrza nowoczesne, multimedialne i interaktywne. Oprócz zajęć tematycznych, na które można się wybrać indywidualnie, z całą rodziną lub z klasą, w Centrum Hewelianum można też zorganizować urodziny, zwiedzić ogólnodostępne wystawy historyczne lub poleniuchować na łonie przyrody.
Sama Góra Gradowa także ma dla gości wiele tajemnic, odkrywać je można choćby poprzez zwiedzanie multimedialnych wystaw „Wehikuł Czasu – Zabawy z Historią” oraz „Hewelianum bez barier”. Ze wzgórza rozciąga się przepiękny widok na panoramę Gdańska, ale w słoneczne dni widać również Żuławy i Gdynię. To czyni z Góry Gradowej doskonały punkt dla amatorów fotografii. 

Czy wiesz, że zajęcia, które odbywają się w Centrum Hewelianum noszą tak intrygujące nazwy jak: Nauka Po Polsku,  Kropla Zabawy, czy Alchemia Zapachu. Warto samemu sprawdzić, co kryje się pod tymi nazwami, a przy tym doskonale się bawić i uczyć jednocześnie. Nie ważne czy ma się 10 czy 100 lat! 
Tu odbierzesz Gdańską Kartę Mieszkańca!
Adres

ul. Gradowa 6, Gdańsk

WWW

www.hewelianum.pl

E-mail

recepcja@hewelianum.pl

image

Centrum Medyczne LUX MED

RABAT

Grupa LUX MED jest liderem prywatnych usług zdrowotnych w Polsce. Zapewniamy naszym Pacjentom pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową. Opiekujemy się ponad 1 800 000 Pacjentów, do których dyspozycji jest blisko 200 ogólnodostępnych i przyzakładowych ambulatoryjnych centrów medycznych, 7 szpitali, 31 placówek diagnostyki obrazowej, ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny i około 1600 poradni partnerskich. Zatrudniamy około 6300 lekarzy i 3800 wspierającego personelu medycznego. Jako Główny Partner Medyczny Polskiego Komitetu Olimpijskiego troszczymy się o najlepszych polskich sportowców. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie.

Więcej informacji: www.luxmed.pl

Z rabatu można skorzystać w:

CM LUX MED
al. Jana Pawła II 7
80-462, Gdańsk
Tel: 22 33 22 888
placówka czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.15- 20.00
 
CM Medycyna Rodzinna
ul. Pomorska 96
80-333, Gdańsk
Tel: 22 33 22 885
placówka czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30- 20.00
 
CM LUX MED
al. Zwycięstwa 49
80-207, Gdańsk
Tel: 22 33 22 888
placówka czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30- 20.00
 
Adres

WWW

luxmed.pl

image

Europejskie Centrum Solidarności

Rabat
Potężna rdzawa bryła, pokryta cortenem, widoczna w tle pomnika Poległych Stoczniowców, kształtem przypomina statek. To prawdziwy hołd dla osób poległych w bohaterskiej walce z reżimem komunistycznym. 

W środku Europejskie Centrum Solidarności robi zupełnie inne wrażenie – potężne, jasne przestrzenie, pięknie ozdobione żywą roślinnością ogrodu zimowego, sale wystawy stałej kryjące wyjątkowe eksponaty.  Nowoczesna, multimedialna ekspozycja ECS dedykowana jest Solidarności i zmianom, jakie zaszły pod jej wpływem w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Na powierzchni 3 tys. m kw. prezentowane są  poruszające pamiątki, zdjęcia, materiały filmowe i dźwiękowe, archiwalne dokumenty, rękopisy, mapy, wydawnictwa podziemne, gazety, obiekty sztuki niezależnej. Znajdziemy tu m.in. przestrzeloną kurtkę Ludwika Piernickiego, 20-letniego stoczniowca, ofiary Grudnia ’70, tablice 21 postulatów, wiszące podczas strajku w Sierpniu ’80 na bramie Stoczni Gdańskiej im. Lenina, suwnicę, na której pracowała Anna Walentynowicz, biurko Jacka Kuronia, dar jego żony… Łącznie niemal 1800 unikalnych przedmiotów! Aby dokładnie zwiedzić ECS trzeba poświęcić minimum 3 godziny.

Czy wiesz, że ECS to także biblioteka, czytelnia, archiwum, ośrodek badawczo-naukowy, edukacyjno-szkoleniowy oraz pracownie warsztatów twórczych. Znajduje się tu m.in. biuro Lecha Wałęsy. Jest to również miejsce wielu spotkań, konferencji krajowych i międzynarodowych. To miejsce dużych i znanych wydarzeń jak np. festiwal Solidarity of Arts, All About Freedom Festival, Nowe Trendy w Turystyce, Gdańsk DocFilm Festival. Swoje miejsce mają także najmłodsi – Wydział Zabaw to multimedialna sala edukacyjna dla dzieci. 
Tu odbierzesz Gdańską Kartę Mieszkańca!
Adres

pl. Solidarności 1, Gdańsk

WWW

www.ecs.gda.pl

E-mail

zwiedzanie@ecs.gda.pl

image

FanStore Lechia New Balance

RABAT

​Wszystkich kibiców Biało-Zielonych zapraszamy na zakupy do FanStore Lechia New Balance, w którym znajdziecie także sportową odzież oraz obuwie marki New Balance, a także kibicowskie gadżety i pamiątki.
 
Adres

ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1

WWW

www.lechia.pl

image

Firma sprzątająca HAUSE-ECO

RABAT

Firma sprzątająca HAUSE-ECO.PL oferuje usługi piorąco-czyszczące-dezynfekujące w bardzo atrakcyjnych, niskich cenach przy jednoczesnym zachowaniu jak najwyższego poziomu świadczonych usług. Zajmujemy się też kompleksowym sprzątaniem mieszkań. Jako młoda firma zależy nam na najlepszej opinii. Pragniemy aby każdy Klient był zadowolony ze współpracy z Nami, dlatego tak bardzo zależy nam na jakości naszych usług.
DOJAZD DO KLIENTA. Działamy na terenie całego Gdańska.

 
Adres

ul. Chełmońskiego 20, Tczew

WWW

https://pl-pl.facebook.com/hauseeco4you/

E-mail

hause2eco@gmail.com

image

Gdańska Galeria Güntera Grassa

RABAT

4G to przede wszystkim Günter Grass - intelektualny i artystyczny patron Gdańska. W galerii znajduje się zbiór ponad 140 prac Noblisty, pokazywanych w różnych zestawieniach na wystawach czasowych. Galeria nie ogranicza się jedynie do prezentacji jego dorobku, ale stara się, by postać Grassa stała się punktem wyjścia do analizy zjawisk społecznych i kulturalnych, a zwłaszcza styku sztuk wizualnych z literaturą, czyniąc ją unikatową w skali Polski. W przyszłości miejsce to wzbogaci się o czytelnię książek oraz specjalny program debat i wykładów realizowanych pod wspólną nazwą Skala Beauforta. 
Adres

ul. Szeroka 34/35, 36, 37, Gdańsk

WWW

www.ggm.gda.pl

image

Gdańska Galeria Miejska 1

RABAT

Gdańska Galeria Miejska dedykowana jest szczególnie twórcom, aktywistom, teoretykom, naukowcom, młodzieży, studentom, osobom starszym, a szerzej – użytkownikom miasta Gdańsk. W kręgu obecnych zainteresowań zespołu galerii znajdują się m.in. punkty styku literatury i sztuk wizualnych, najnowsza, nieopisana dotąd historia sztuki Gdańska, dotycząca ostatnich 30-40 lat, jak również promocja artystów Trójmiasta. GGM1 koncentruje się na wystawach młodych twórców oraz pokazach indywidualnych uznanych artystów, w kameralnej, wymagającej skupienia przestrzeni tuż obok ruchliwej ulicy Piwnej. 

Na większość wystaw i wydarzeń GGM wstęp jest bezpłatny
Adres

ul. Piwna 27/29

WWW

www.ggm.gda.pl

image

Gdańska Szkoła Artystyczna

RABAT

Gdańska Szkoła Artystyczna to edukacyjna inicjatywa Marzeny i Janusza Gawrysiaków oraz artystów trójmiejskich. Szkoła uczy dzieci i dorosłych  teatru, malarstwa i rysunku, rzeźby i ceramiki, fotografii, akrobatyki oraz tańca.
Oprócz GSA prowadzimy we wrzeszczańskim Manhattanie galerię Sztuki oraz Scenę Teatru ZNAK. Zajęcia prowadzone przez naszych wykładowców pomagają zarówno rozwijać się artystycznie małym i dużym pasjonatom, przygotować młodzież do egzaminów na uczelnie wyższe. Szkoła prowadzi także mistrzowską grupę plastyków, których większość w ostatnich latach uzyskało dyplom profesjonalnego artysty ZPAP.
Adres

al. Grunwaldzka 82, Gdańsk

WWW

www.gsa.net.pl

E-mail

biuro@gsa.net.pl

image

Gdańskie Lodowisko

Rabat
Gdańskie Lodowisko to obiekt prowadzony przez Gdański Archipelagi Kultury, instytucję kultury miasta Gdańska. Począwszy od 2008 roku, lodowisko każdej zimy wpisuje się w krajobraz centrum Gdańska charakterystyczną architekturą czaszy pneumatycznej, której pojawienie się na Placu Zebrań Ludowych jest niezmiennym symbolem rozpoczęcia sezonu łyżwiarskiego.
Swoją popularność Lodowisko zawdzięcza nie tylko kosmicznemu wyglądowi tak zwanego „balonu”, ale i wyjątkowo dogodnej lokalizacji w samym centrum miasta. W związku z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Gdańska i okolic ślizgawka czynna jest 7 dni w tygodniu, od rana do później nocy. Kilka razy w sezonie obiekt Lodowiska gości imprezy okolicznościowe Gdańskiego Archipelagu Kultury (np. Halloween, Mikołajki, Walentynki), zawody sportowe (Amber Stone Baltic Cup), a także imprezy firmowe organizowane przez klientów komercyjnych.
Na terenie Gdańskiego Lodowiska  funkcjonuje wypożyczalnia łyżew i kasków, ostrzalnia oraz bezpłatne szatnia i parking.

Czy wiesz, że Gdańskie Lodowisko  jest jednym z niewielu obiektów o pełnowymiarowej tafli w regionie? Między innymi dzięki temu odwiedza nas niemal 100 tysięcy łyżwiarzy w sezonie, czyli co piąty mieszkaniec Gdańska?
Adres

Plac Zebrań Ludowych

WWW

www.scenamuzyczna.pl

image

Gdański Ogród Zoologiczny

Rabat
Wizyta w gdańskim ZOO to świetna propozycja spędzania wolnego czasu dla młodszych i starszych. Na gości, o każdej porze roku, czekają setki zwierzaków! 

Gdański Ogród Zoologiczny to idealne miejsce na aktywny wypoczynek lub leniwe spacery, dla dzieci, dorosłych i seniorów. Tylko tu zobaczyć można egzotyczne zwierzęta: blisko 200 gatunków, ponad 1000 zwierząt, ze wszystkich kontynentów. Większość to gatunki zagrożone wyginięciem, których przetrwanie możliwe jest tylko dzięki opiece ogrodów zoologicznych. Pokazy karmienia zwierząt, lekcje żywej przyrody, opowieści o zwierzętach, obrączkowanie ptaków, wykłady i kampanie edukacyjne – to tylko niektóre z wydarzeń odbywających się w ZOO. Położony na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, z całorocznymi pawilonami (lwiarnia, żyrafiarnia, pawilon ptaków i gadów, małpiarnie), jest wart odwiedzenia o każdej porze roku.

Czy wiesz, że gdańskie ZOO powstało w 1954 roku i jest największym ogrodem zoologicznym w Polsce. Panuje w nim wyjątkowy mikroklimat - wcześniej funkcjonował tu nawet pensjonat dla osób cierpiących na schorzenia dróg oddechowych. Być może dzięki temu mieszkańcy i goście ZOO czują się tak dobrze! To jedyny ogród w Polsce, w którym zobaczyć można krytycznie zagrożone wyginięciem orangutany. Ponadto mieszka tu wiele innych rzadkich gatunków, m.in. lwy angolskie, hipopotamy karłowate, pandy małe, szympansy, żyrafy, gepardy i słonie.
Tu odbierzesz Gdańską Kartę Mieszkańca!
Adres

ul. Karwieńska 3, Gdańsk

WWW

www.zoo.gda.pl

image

GMB Sp. z o.o. - Materiały Budowlane

RABAT

Główny zakres działalności GMB sp. z o.o. - to handel hurtowy i detaliczny materiałami budowlanymi. Oferujemy około 3 tysięcy artykułów stosowanych w budownictwie. Współpracujemy z dostawcami z całej Polski. Do grona naszych klientów należą duże firmy budowlane, jak również mniejsze zajmujące się tzw. wykonawstwem, czyli remontami mniejszego formatu. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który doradzi Państwu w wyborze odpowiedniego towaru z naszego asortymentu lub na życzenie Państwa sprowadzi produkt spoza naszej oferty. Posiadamy własny transport. Nasze hasło to: "Buduj i remontuj z przyjemnością - jesteśmy tu po to, aby Ci to ułatwić!"
Adres

ul. Marynarki Polskiej 71, Gdańsk

WWW

www.gmb-hd.pl

E-mail

gmb.hd@wp.pl

image

House of Bikes

RABAT

House of Bikes to przede wszystkim pasjonaci rowerowi, którzy uwielbiają ten sport i chcą zarażać swoją pasją innych. W naszym sklepie znajdziecie nie tylko rowery i części rowerowe. W ofercie mamy doskonały serwis, wypożyczalnie i przechowalnie rowerów, a także wiele akcesoriów i zabawek
związanych z tym sportem. W House of Bikes znajdziecie między innymi rowery młodej, polskiej firmy Monteria, która zaskakuje genialną jakością sprzętu, zaskakującym designem i ogromnym wyborem. Jesteśmy bardzo młodą firmą, jednak zależy nam przede wszystkim na tym, aby budować długotrwałe
relacje z klientami, którzy do nas przychodzą. Jakość zarówno naszego sprzętu jak i serwisu jest i zawsze będzie na najwyższym poziomie - stawiamy bowiem przede wszystkim na bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.
Adres

ul. Ogarna 119 80-826 Gdańsk

WWW

www.houseofbikes.pl

E-mail

info@houseofbikes.pl

image

infoShare Academy

RABAT

InfoShare Academy to szkoła programowania stworzona przez pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem. Dzielimy się wiedzą z osobami, które chcą wejść lub rozwinąć się na rynku IT. W ofercie posiadamy szkolenia od podstaw dla osób chcących zacząć swoją przygodę z programowaniem oraz programy podnoszące kompetencje.
Adres

ul. Grunwaldzka 472B

WWW

www.infoshareacademy.com

image

J&JOY

RABAT

J&JOY to belgijska marka odzieży premium w stylu „Casual & Luxury”, skierowana do dzieci i dorosłych, poszukujących stylu, komfortu, jakości i oryginalności. Marka J&JOY zadebiutowała w 2006 roku, wprowadzając na rynek kolekcję kolorowych koszulek polo dla mężczyzn. W roku 2009 pojawiła się pierwsza kolekcja dla dzieci. To, co wyróżnia naszą ofertę to bogactwo kolorów i precyzyjnych detali. Dziś J&JOY jest obecny w Belgii, Francji, Holandii, Luxemburgu, Chorwacji, Indiach a od jesieni 2016 roku również w Polsce. Pierwszy flagowy sklep powstał w Galerii Metropolia w Gdańsku. Dostępna tu kolekcja obejmuje odzież dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci i młodzieży w wieku 2-16 lat.
Adres

Ul. Kilińskiego 4 80-452 Gdansk

WWW

www.jn-joy.pl , Facebook i Instagram: @jnjoypolska

E-mail

store.gdansk@jn-joy.pl

image

Kawiarnia Town Cafe

RABAT

Kawiarnia Town Cafe da Wam chwilę wytchnienia, możliwość zatrzymania się na moment w codziennym życiu, podczas którego możecie skosztować specjałów lokalu.
W naszej kawiarni stawiamy na naturalne i świeże składniki najwyższej jakości, dzięki którym dostarczycie swojemu organizmowi niezbędnych wartości odżywczych.
W menu znajdziecie m.in. szeroki wybór kawy oraz herbaty, odżywcze koktajle, świeże kanapki, lody i desery rzemieślnicze oraz ciasta.
Adres

Galeria Metropolia ul. Kilińskiego 4, 80-452 Gdańsk

WWW

www.towncafe.pl , Facebook towncafemetropolia

E-mail

metropolia@towncafe.pl

image

Komandor

RABAT

Firma Komandor jest liderem na rynku w zakresie projektowania i produkcji mebli na wymiar. Nasze meble to gwarancja doskonałej jakości, funkcjonalności i wyczucia stylu.

25 lat to czas wytężonej pracy i doświadczeń, które pozwoliły nam stworzyć nowe, ciekawe i funkcjonalne rozwiązania oraz produkty, za pomocą których można zaaranżować każdą prywatną lub publiczną przestrzeń, podnosząc przy tym funkcjonalność i estetykę każdego wnętrza. To lata, w których przeszliśmy długą drogę od samej szafy, poprzez poszczególne jej elementy, innowacyjne systemy, ciekawe elementy wnętrza, akcesoria, nowe produkty w postaci drzwi przejściowych i podwieszanych, aż do kolekcji mebli na wymiar do każdego pomieszczenia. Każdy wytworzony przez nas mebel jest wyjątkowy, ponieważ wynika z konkretnych oczekiwań Klienta.
Adres

ul. Sandomierska 50, Gdańsk

WWW

www.komandor.pl

E-mail

pomorze@komandor.pl

image

Lechia Gdańsk

Rabat
Klub z tradycjami, klub z ambicjami - Lechia Gdańsk niezmiennie pozostaje drużyną, której kibicują dziesiątki tysięcy osób, nie tylko w Gdańsku. 

Lechia Gdańsk powstała w sierpniu 1945 roku, w odradzającym się po wojennych zniszczeniach Gdańsku, początkowo jako Klub Sportowy Biura Odbudowy Portów. Wtedy też ustalono, iż barwy klubowe to biel i zieleń. Wśród założycieli klubu wiodącą funkcję pełniły osoby związane z Politechniką Gdańską. Trzon kadry naukowej uczelni stanowili wykładowcy przedwojennej Politechniki Lwowskiej. Wiosną 1946 r. dokonano ostatecznej zmiany nazwy. Od tej chwili, z krótką przerwą w latach 50-tych, kiedy to klub, zgodnie z nakazem władz państwowych tytułowano Budowlani, obowiązuje nazwa klubu: Lechia. Do roku 2011 stadion Lechii Gdańsk mieścił się przy ul. Traugutta we Wrzeszczu. Nowy obiekt - Energa Stadion Gdańsk, powstał w Gdańsku-Letnicy. Jest to nowoczesny stadion uznawany za najpiękniejszy w Polsce i jeden z najpiękniejszych w Europie. Jego kształt i kolorystyka nawiązują do bursztynu, a jednocześnie może na nim zasiąść aż ponad 43.000 osób. 

Czy wiesz, że najważniejsze sukcesu klubu to zdobycie Pucharu Polski w roku 1983, finał Pucharu Polski – 1955 i zdobycie Superpucharu w 1983? Do historii przeszedł dwumecz lechii z gigantem piłki nożnej - Juventusem Turyn rozegrany w roku 1983. Choć we Włoszech Lechia uległa aż 0:7, to na swoim boisku grała z utytułowanymi gwiazdami z Turynu, jak równy z równym, przegrywając 2:3, a przez pewien czas nawet prowadząc. Mecz był także wielką, patriotyczną demonstracją oporu wobec władzy komunistycznej, a na trybunach zasiadał m.in. Lech Wałęsa.
Adres

WWW

lechia.pl

image

Logitus Sp. z o.o.

RABAT

Jesteśmy lokalną trójmiejską firmą telekomunikacyjną.
Świadczymy usługi z zakresu Światłowodowego Internetu i Telewizji.
Dostarczamy usługi na najwyższym poziomie w przystępnych cenach. Nasz zespół to ludzie, którzy postawili sobie za cel profesjonalne podejście do każdego naszego Klienta.
Wyróżnia nas:
Internet o prędkości do 500/500 Mbit, łącze symetryczne, brak limitów transferu danych, technologia FTTH- światłowód w Twoim mieszkaniu.
Telewizja cyfrowa HD- w pełnej ofercie znajdziesz 294 kanały, w tym aż 141 w jakości HD.
Zobacz nasze najlepsze promocje na: www.logitus.pl
Adres

Ul. Orzechowa 5, 80-175 Gdańsk

WWW

logitus.pl

E-mail

biuro@logitus.pl

image

Loopy’s World

RABAT

W Loopy’s World dzieci są najważniejsze. Dostarczamy im sporą dawkę ruchu, wiele atrakcji i powodów do śmiechu oraz możliwość nawiązania nowych znajomości. Zdobywają nowe umiejętności, podejmują nowe wyzwania, pokonują własne ograniczenia i wspaniale się przy tym bawią. Naszym celem jest zapewnienie im aktywności fizycznej i radości z zabawy w gronie najbliższych. Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World jest nowoczesne, bezpieczne i zaprojektowane zgodnie z najlepszymi światowymi standardami.
Dbamy o to, żeby dzieci na naszym placu zabaw były uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe. Nie zapominamy także o Was, drodzy Rodzice! Dorośli znajdą u nas mnóstwo atrakcji – możecie odprężyć się przy aromatycznej kawie, przeczytać kolorową prasę, popracować lub pobawić się przy laptopie, korzystając z bezpłatnego dostępu do internetu (Wi-Fi), albo dołączyć do maluchów i … bawić się jak dzieci!
Adres

Al. Grunwaldzka 229, Gdańsk

WWW

www.loopys.pl

E-mail

gdansk@loopys.pl

image

Medikon szkolenia online

RABAT

Czy wiesz co zrobić jeśli ktoś z Twojego otoczenia przestanie oddychać ?
Czy wiesz jak wezwać pomoc i co powiedzieć ?
Wiesz jak zareagować gdy Twoje dziecko się zadławi i będzie potrzebować Twojej pomocy ?
Jeśli chociaż raz odpowiedź brzmi NIE to najwyższy czas to zmienić !!!
Firma MEDIKON wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponując szkolenia pierwszej pomocy online
Kursy onlineszkolenia online w  kategoriach: kurs pediatryczny, urazowy, podstawowy, zaawansowany i kursy AED dla AED Samaritan PAD modele 350, 360 i 500.  Szybkie, ciekawe dla oka prezentacje rozwieją wszelkie Państwa wątpliwości z zakresu stanów zagrożenia życia i zdrowia.
Serdecznie zapraszamy www.medikononline.pl
Adres

WWW

www.medikononline.pl

E-mail

kontakt@medikon-szkolenia.pl

image

Muzeum Archeologiczne w Gdańsku

Rabat
Muzeum Archeologiczne w Gdańsku – placówka muzealna, utworzona w 1953 jako dział Muzeum Pomorskiego w Gdańsku. W czerwcu 1958, po uzyskaniu własnej siedziby, przekształcona została w Oddział Archeologiczny. Od 1 stycznia 1962 funkcjonuje jako samodzielne muzeum. Gromadzi zbiory dokumentujące: pradzieje północnej Polski, kulturę materialną mieszkańców Gdańska i Pomorza Gdańskiego, od wczesnego Średniowiecza po czasy nowożytne; bursztyn i wyroby z bursztynu, od pradziejów po współczesność; kulturę materialną dawnych i obecnych mieszkańców Sudanu.
Adres

WWW

www.archeologia.pl

image

Muzeum Bursztynu

Rabat
Siedzibą otwartego w 2006 roku Muzeum Bursztynu jest Zespół Przedbramia ulicy Długiej, składający się z Katowni i Wieży Więziennej. Dzisiaj, w dawnej Wieży Więziennej, można podziwiać wielotematyczną wystawę, której głównym elementem jest bursztyn, jednoznacznie kojarzony z naszym miastem.
W Muzeum Bursztynu poznamy historię powstania bursztynu, dowiemy się o jego właściwościach, tajnikach bursztynowego rzemiosła, metodach pozyskiwania i obróbki, zarówno dawniej, jak i obecnie, jak również o przekonaniach związanych z leczniczymi i magicznymi właściwościami bursztynu. Będąc w Muzeum warto skorzystać ze ścieżki zwiedzania, opowiadającej o historii miejsca, w którym się właśnie znajdujemy. W jednej z sal eksponowane są przedmioty pochodzące z przeprowadzonych tutaj badań archeologicznych, zaś w Katowni zaaranżowano trzy cele więzienne, nawiązujące wyposażeniem i klimatem do ponurej tradycji miejsca. Jeżeli odwiedzimy Muzeum podczas sezonu letniego, możemy zakończyć naszą wizytę podziwiając panoramę Gdańska z udostępnianego tylko w tym czasie, Punktu Widokowego.

Czy wiesz, że jednym z najcenniejszych eksponatów w Muzeum Bursztynu jest inkluzja jaszczurki, nazwana imieniem znalazczyni, gdańskiej bursztynniczki, Gabrieli Gierłowskiej? Inkluzje jaszczurek są niezwykle rzadkie, na świecie znajduje się tylko kilka takich okazów.
Tu odbierzesz Gdańską Kartę Mieszkańca!
Adres

Targ Węglowy 26

WWW

www.mhmg.pl

image

Nadbałtyckie Centrum Kultury

Rabat
RABAT

Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku od dwudziestu pięciu lat zajmuje się upowszechnianiem i promocją kultury oraz współpracą kulturalną z innymi państwami, w szczególności z regionu Morza Bałtyckiego. Centrum organizuje różnorodne wydarzenia kulturalne (koncerty, spotkania literackie, imprezy filmowe, spektakle, wystawy, warsztaty, konferencje, akcje kulturalne i społeczne) oraz realizuje projekty o zasięgu regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym. Prowadzi także działalność wydawniczą oraz aktywnie angażuje się w kreowanie nadbałtyckiej polityki kulturalnej.
Siedzibą jest 400-letni Ratusz Staromiejski - jeden z niewielu gdańskich zabytków, ocalałych ze zniszczeń wojennych. Jego wyjątkowe, renesansowe wnętrza są nie tylko miejscem wydarzeń kulturalnych lecz także atrakcją dla zwiedzających.
Adres

ul. Korzenna 33/35, Gdańsk

WWW

www.nck.org.pl

image

Oddział Etnografii Muzeum Narodowego w Gdańsku

Rabat
 
W Oddziale Etnografii można zobaczyć kilka unikatowych zbiorów o znaczeniu ponadregionalnym. Są to: kolekcja przedmiotów związanych z kulturą osadników zamieszkujących Żuławy do 1945 r., kolekcja pozaeuropejska, kolekcja przedmiotów, fotografii i archiwaliów przywiezionych przez ludność przesiedloną z dawnych kresów wschodnich II Rzeczypospolitej oraz kolekcja zabytków etnograficznych z regionów sąsiadujących z Pomorzem Gdańskim. Do najcenniejszych spośród 10 000 obiektów zgromadzonych w Oddziale Etnografii należy kolekcja mebli ludowych oraz sztuki i rzemiosła, głównie z Pomorza Gdańskiego: Kaszub, Kociewia, Żuław, Powiśla i Borów Tucholskich. Zbiory pochodzą przeważnie z XVIII, XIX i XX stulecia, choć zdarzają się zarówno przedmioty starsze, w tym XVI-wieczne, jak i współczesne.
Tu odbierzesz Gdańską Kartę Mieszkańca!
Adres

ul. Cystersów 19, Gdańsk

WWW

www.mng.gda.pl

E-mail

info@mng.gda.pl

image

Pływalnie Gdańskiego Ośrodka Sportu

Rabat
Pływalnia Chełm przy ul. Chałubińskiego już od ponad 10 lat jest ważnym ośrodkiem rekreacyjnym na mapie miasta. Korzystają z niej zarówno klienci indywidualni, jak też zorganizowane grupy.
Adres

ul.Tytusa Chałubińskiego 13, Gdańsk

image

Pokoje3City

RABAT

Firma Pokoje3City działa w branży nieruchomości mieszkalnych. Specjalizuje się w zakupie mieszkań,  przystosowaniu ich do wynajmu na pokoje(remont, aranżacja) i zarządzaniu wynajmem.
Pokoje3City posiada ekspertów na każdym etapie inwestowania: doradztwo w zakupie odpowiedniego lokalu (odpowiednia lokalizacja i układ), projekt układu i wyposażenie mieszkania (projektantka/aranżatorka/Home Stagerka), remont lokalu (ekipa remontowa i nadzór prac remontowych) oraz zarządzanie lokalem w innowacyjnym systemie z Gwarancją Stałego Czynszu (niezależnie od obłożenia) i umową na co najmniej kilka lat.
Firma świadczy usługi w poszczególnych pracach lub kompleksowo, od początku do końca wspiera inwestora w budowaniu dochodu pasywnego (zakup, remont, zarządzanie z umową na kilka lat).
Mieszkania przygotowane w naszym standardzie są jednymi z lepszych na rynku. Firma Pokoje3City.pl jest przede wszystkim nastawiona na dobrą obsługę najemców i cywilizowanie Polskiego rynku wynajmu mieszkań.
Jeśli chcesz dołączyć do zespołu inwestorów, którzy tworzą nowe oblicze wynajmu w Polsce, lub jesteś najemcą, który szuka mieszkania w dobrej lokalizacji, w bardzo dobrym standardzie i z profesjonalną obsługą, zapraszamy na stronę pokoje3city.pl 
Adres

Kmieca 30, 80-279 Gdańsk

WWW

pokoje3city.pl

E-mail

biuro@pokoje3city.pl

image

Pralnia Do Domu

RABAT

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm. Oferujemy czyszczenie ekologiczne (dawne chemiczne) odzieży każdego typu jak i standardowe pranie wodne oraz maglowanie.
Ideą działania naszej pralni jest połączenie nowoczesności z doświadczeniem, dlatego też wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów, oprócz standardowych punktów pralniczych, uruchomiliśmy usługę odbioru i dowozu prania w systemie door-to-door.
Mobilną usługę prania wprowadziliśmy w 2012 r. i od tego czasu nieustannie ją udoskonalamy.
Jesteśmy w tej dziedzinie najlepiej wyspecjalizowaną pralnią na terenie Trójmiasta.
Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, najbardziej uznanych marek w branży pralniczej takich jak Elektrolux, a naszą kadrę stanowią starannie wyselekcjonowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży pralniczej. Posiadamy szerokie grono stałych i zadowolonych klientów.
Adres

WWW

pralniadodomu.pl

E-mail

pralnia@pralniadodomu.pl

image

Przychodnia Weterynaryjna Maxi

RABAT

Lek.med.wet. Katarzyna Wojtaszewska specjalista Rozrodu Zwierząt zaprasza do Przychodni Weterynaryjnej Maxi
Usługi:
 • Rozród psów i kotów: monitoring cyklu i ciąży, cytologia, wyznaczanie terminu owulacji, inseminacje, pomoc porodowa manualna i chirurgiczna, neonatologia, antykoncepcja hormonalna, farmakologiczna i chirurgiczna, leczenie zaburzeń cyklu płciowego, bezpłodności, cyst jajnikowych, zaburzeń laktacji, ciąży urojonej, morfologia nasienia
 • Pełen zakres diagnostyki
 • USG z dopplerem
 • EKG
 • Ultradźwiękowe usuwanie kamienia nazębnego
 • Chirurgia miękka
 • Testy alergologiczne skórne
 • Profilaktyka i leczenie
 • Czipowanie
 • Wystawianie paszportów, wpisy do paszportów
 • Obserwacja psów, fretek, kotów po pogryzieniach
 • Eutanazje i utylizacja zwłok
Adres

ul. Konrada Guderskiego 1D lok.7, 80-180 Gdańsk

WWW

przychodniamaxi.pl

E-mail

kontakt@przychodniamaxi.pl

image

Restauracja Cała Naprzód

RABAT

Restauracja Cała Naprzód mieści się na IV piętrze Ośrodka Kultury Morskiej Narodowego Muzeum Morskiego w sercu Głównego Miasta. Duża sala restauracyjna z miejscami dla 100 osób, z której przez przeszkloną ścianę można podziwiać widok na Motławę i statek muzeum „SOŁDEK”. Dużą atrakcją zwłaszcza w sezonie turystycznym jest możliwość biesiadowania na tarasie, z którego można podziwiać widoki na Główne Miasto, zobaczyć z zupełnie z innej perspektywy jeden z symboli Gdańska - Żurawia czy podziwiać przepływające statki wycieczkowe oraz cumujące w marinie jachty.
Bezpośrednio do restauracji  przylegają dwie sale konferencyjne – jedna mieszcząca do 120 osób druga kameralna do 24 osób, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audio-medialny. Pobyt w restauracji można połączyć ze zwiedzaniem sal muzealnych i zgromadzonych w nich eksponatów a także spędzić czas na interaktywnej wystawie “Statki. Nasza pasja” prezentująca szeroki zakres produktów i usług oferowanych przez największą grupę stoczniową w Polsce.
Adres

ul. Tokarska 21-25, Gdańsk

WWW

www.calanaprzod.com.pl

image

Restauracja Jabłoniowa Cafe

RABAT

Jabłoniowa Cafe to nowe miejsce na trójmiejskiej mapie restauracji. Miejsce powstało z pasji i zamiłowania do kawy. Naszą specjalnością jest kawa z lokalnej palarni w specjalnie dla nas stworzonej mieszance, własnego wypieku domowe ciasta oraz gofry wytrawne i na słodko. U nas każdy znajdzie coś dla siebie - kawa, słodkości i domowa kuchnia to coś co nas wyróżnia.
Adres

ul. Jabłoniowa 21 lok.10, 80-175 Gdańsk

WWW

www.facebook.com/jabloniowacafe/

image

Restauracja Korona

RABAT

Restauracja Korona to miejsce, które powstało z zamiłowania do kuchni staropolskiej. Znajdziecie tu tradycyjne smaki w nowoczesnym wydaniu. W naszej kuchni nie zabraknie schabowego z kością żebrową czy staropolskich zup. Serwujemy również nowoczesne sałatki i świeże ryby, a ręcznie robione pierogi to nasza wizytówka.
Adres

ul. Chmielna 72/4, Gdańsk

WWW

www.restauracja-korona.com

image

Restauracja Szarpanina

RABAT

Szarpanina to prowadzony z miłością lokal serwujący szybkie dania z szarpaną wołowiną i wieprzowiną. Wcześniej mogliście poznać nas jako Foodtruck Munchies. Pulled Beef i pulled pork to nasza pasja. Przyjdź i przekonaj się sam!
Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym fanem szarpanego mięsa, czy jeszcze nigdy go nie jadłeś, powinieneś spróbować naszych starannie tworzonych burgerów z szarpaną wołowiną lub wieprzowiną.
Bułki z zaprzyjaźnionej piekarni, mięso pieczone w niskiej temperaturze przez 6-12 godzin, autorskie przepisy oraz nieustanna gotowość do podążania za gustami naszych gości są gwarancją zadowolenia.
Aby być na bieżąco zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebook, tam znajdziesz  menu, nowości oraz promocje, które pojawiają się naprawdę często.
Do zobaczenia w lokalu !
Adres

ul. Wajdeloty 2, 80-437 Gdańsk

WWW

facebook /szarpaninapb

image

Salon ABC Łazienki

RABAT

Zapraszamy do naszego salonu wszystkich zainteresowanych remontem, urządzeniem oraz wyposażeniem łazienki. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, projektowania, wizualizacji 3D, wyceny, sprzedaży, transportu oraz wykonawstwa. Wystarczy, że dostarczą nam Państwo wymiary pomieszczenia oraz określą swoje oczekiwania, a krok po kroku przejdziemy z Państwem drogę od projektu po wykończenie łazienki.
Adres

ul. Grunwaldzka 211, Gdańsk CITY MEBLE 1 piętro

image

Skimondo

RABAT

Skimondo to całoroczny klub narciarski ze sztucznymi stokami w formie ogromnej bieżni. Technika jazdy po specjalnym dywanie jest taka sama jak na śniegu. Żeby ją opanować otrzymasz opiekę instruktora i niezbędne wyposażenie. Regulowana prędkość z systemami automatycznego wyłączenia, środki ochrony indywidualnej oraz stała opieka instruktora daje maksymalne bezpieczeństwo, więc jest odpowiednie zarówno dla dorosłych jak i dzieci.
Adres

ul. Grunwaldzka 355, Gdańsk

WWW

www.skimondo.pl

E-mail

recepcja@skimondo.pl

image

SŁUCHAM Salon Protetyki Słuchu

Rabat
RABAT

Słucham Salon Protetyki Słuchu jest niezależną, lokalną firmą rodzinną zapewniającą najwyższe standardy w procesie protezowania słuchu i jego diagnozy w Gdańsku. Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Nasza oferta skierowana jest do osób mających problemy ze słuchem, do osób, które chcą zacząć korzystać z aparatów słuchowych jak również do tych, które aparaty już posiadają. W naszym Salonie zapewniamy Państwu szeroki zakres badań słuchu – niezbędnych przy profesjonalnym oraz poprawnym doborze i dopasowaniu aparatów słuchowych, przydatnych również w diagnozowaniu uszu chorych, wymagających leczenia laryngologicznego.
Jako niezależna firma zapewniamy również szeroki wybór aparatów słuchowych wiodących producentów na rynku światowym. Każdy nasz aparat zamawiany i przygotowywany jest indywidualnie z myślą o potrzebach oraz preferencjach jego przyszłego Użytkownika.

Nasz zespół to wykwalifikowani i dyplomowani Protetycy Słuchu z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Jeśli masz więc problemy ze słuchem lub ma je bliska Ci osoba nie wahaj się i sprawdź nas! Nasi specjaliści z pełnym zaangażowaniem i pasją pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania.
Szczegółową ofertę naszego Salonu, znajdą Państwo na naszej stronie.
Do usłyszenia, zespół Słucham.


 
Adres

ul. Grunwaldzka 148, 80-264 Gdańsk

WWW

www.sluch-am.pl

E-mail

marta.k.lisowska@gmail.com

image

Stacje paliw LUKOIL

RABAT

Jesteśmy siecią 115 nowoczesnych stacji benzynowych działających w Polsce pod marką LUKOIL zarządzaną przez firmę AMIC POLSKA Sp. z o.o.

We wszystkich naszych lokalizacjach oferujemy Państwu najwyższej jakości paliwo sprzedawane w bardzo atrakcyjnych cenach. Na wybranych stacjach AMIC sprzedajemy doskonałe paliwa klasy Premium. Benzyna Ecto Plus i olej napędowy Ecto Diesel zostały stworzone po to by silnik Twojego samochodu otrzymał dodatkowy zastrzyk mocy i pracował bezpiecznie!

Zapraszamy do skorzystania z naszych automatycznych myjni samochodowych opartych na najnowocześniejszej technologii zapewniającej maksymalną ochronę lakieru Twojego pojazdu.

Jeśli w trakcie jazdy złapał Cię głód, zatrzymaj się odwiedź naszą stację. Czekają tu na Ciebie pyszne kanapki ze świeżych produktów, błyskawicznie serwowane przekąski na gorąco oraz słodkości, po które z pewnością jeszcze kiedyś wrócisz. Nie warto podróżować o pustym żołądku tuż przy trasie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz!

A może pragniesz naładować baterię przed dalszą drogą lub chciałbyś zregenerować się po całym dniu intensywnie spędzonym w pracy? Wstąp do nas na pyszną kawę, która zagwarantuje Ci energię na wiele, wiele godzin!

Czekamy na Ciebie 24 godziny na dobę/ 7 dni w tygodniu/ przez okrągły rok w całej Polsce. Szczególnie będzie nam miło gościć Cię na naszych stacjach działających w Trójmieście i okolicy:

Wszystkie nasze lokalizacje znajdziesz pod adresem: www.amicenergy.pl/pl/stacje-paliw

Adres

Cała Polska

WWW

www.amicenergy.pl

E-mail

amic@amicenergy.pl

image

T.Deker

RABAT

Marka T.Deker Patissier & Chocolatier to ręcznie robione produkty cukiernicze powstające w oparciu o tradycyjne receptury oraz najlepszej jakości surowce. Unikalność wyrobów cukierniczych zarówno pod względem jakości, jak i wyglądu jest gwarantem sukcesu marki na rynku. 
T.Deker Patissier & Chocolatier oferuje swoim klientom tradycyjne wyroby cukiernicze jak i oryginalne zagraniczne wyroby regionalne niedostępne dotychczas w Polsce. Dzięki wyjątkowej jakości produkty zyskały duże uznanie wśród klientów w kraju i zagranicą. Dobór partnerów tworzących markę jest nieprzypadkowy oparty na wzajemnym wieloletnim doświadczeniu i obserwacji potrzeb klientów.

 
Adres

WWW

tdeker.pl

image

ZooDelikatesy

RABAT

ZooDelikatesy to nowa sieć sklepów zoologicznych na Pomorzu, która wyróżnia się nowatorskim podejściem do nauki o zwierzętach oraz bardzo bogatym asortymentem.
Misja ZooDelikatesów opiera się na innowacyjnej zoologii. W naszych sklepach znajdą Państwo liczne artykuły zoologiczne wyłącznie najlepszej jakości. Zapewniamy ogromny wybór karm, przysmaków, żwirków, smycze, obroże, zabawki, legowiska, transportery, kosmetyki, pokarm dla ryb akwarystycznych, dla gryzoni oraz ptaków.
Grupę naszych pracowników tworzą ludzie, którzy są świetnymi fachowcami w dziedzinie zoologii. Posiadają niezwykłą wiedzę oraz pasję do zwierząt. Dokładamy wszelkich starań, aby Klient czuł się wyjątkowo w naszych sklepach. Serdecznie zapraszamy już dziś!

Czekamy na Ciebie w naszych sklepach działających w Trójmieście i okolicy:
 
 
ZooDelikatesy, Alfa Centrum ul. Kołobrzeska 41c 80-391 Gdańsk 
pon-sob 9-21, niedziela 10-20
tel: 730-705-773
alfa@zoodelikatesy.pl
 
ZooDelikatesy, CH Madison ul. Rajska 10 80-850 Gdańsk 
pon-sob 9-21, niedziela 10-20
tel: 58-333-78-07
madison@zoodelikatesy.pl
 
ZooDelikatesy, CH Manhattan Al. Grunwaldzka 82 80-244 Gdańsk 
pon-sob 9-21, niedziela 10-20
tel.: 58-767-78-10
manhattan@zoodelikatesy.pl
 
ZooDelikatesy, Galeria Metropolia ul. Kilińskiego 4 80-452 Gdańsk 
pon-sob 9-21, niedziela 10-20
tel: 58-772-45-72
metropolia@zoodelikatesy.pl
 
ZooDelikatesy, CH Osowa ul. Spacerowa 48 80-299 Gdańsk 
pon-sob 10-21, niedziela 10-20
tel.: 58-554-47-84
osowa@zoodelikatesy.pl
 
 ZooDelikatesy, PH Ujeścisko ul. Warszawska 69 80-180 Gdańsk 
pon-sob 10-20
tel: 58-728-49-96
ujescisko@zoodelikatesy.pl
 
ZooDelikatesy, Centrum Kowale ul. Staropolska 32 80-180 Kowale 
pon-sob 9-21, niedziela 10-19
tel.: 58-301-92-89
kowale@zoodelikatesy.pl
 
ZooDelikatesy, ul. Starowiejska 10/12 81-356 Gdynia 
pon-pt 10-18, sobota 10-15, niedziela nieczynne
tel.: 58-713-43-22
starowiejska.gdynia@zoodelikatesy.pl
 
ZooDelikatesy, CH Witawa ul. Wielkokacka 2 81-611  Gdynia 
pon-sob 9-20, niedziela 10-15
tel. 58-526-53-23
witawa@zoodelikatesy.pl
 
ZooDelikatesy, Galeria Rumia ul. Sobieskiego 14A 84-200 Rumia 
pon-sob 9-21, niedziela 10-20
tel. 668-041-062
rumia@zoodelikatesy.pl
 
Adres

Całe Trójmiasto

WWW

www.zoodelikatesy.pl