Pokoje3City

Opis

Firma Pokoje3City działa w branży nieruchomości mieszkalnych. Specjalizuje się w zakupie mieszkań,  przystosowaniu ich do wynajmu na pokoje(remont, aranżacja) i zarządzaniu wynajmem.
Pokoje3City posiada ekspertów na każdym etapie inwestowania: doradztwo w zakupie odpowiedniego lokalu (odpowiednia lokalizacja i układ), projekt układu i wyposażenie mieszkania (projektantka/aranżatorka/Home Stagerka), remont lokalu (ekipa remontowa i nadzór prac remontowych) oraz zarządzanie lokalem w innowacyjnym systemie z Gwarancją Stałego Czynszu (niezależnie od obłożenia) i umową na co najmniej kilka lat.
Firma świadczy usługi w poszczególnych pracach lub kompleksowo, od początku do końca wspiera inwestora w budowaniu dochodu pasywnego (zakup, remont, zarządzanie z umową na kilka lat).
Mieszkania przygotowane w naszym standardzie są jednymi z lepszych na rynku. Firma Pokoje3City.pl jest przede wszystkim nastawiona na dobrą obsługę najemców i cywilizowanie Polskiego rynku wynajmu mieszkań.
Jeśli chcesz dołączyć do zespołu inwestorów, którzy tworzą nowe oblicze wynajmu w Polsce, lub jesteś najemcą, który szuka mieszkania w dobrej lokalizacji, w bardzo dobrym standardzie i z profesjonalną obsługą, zapraszamy na stronę pokoje3city.pl 

Regulamin i warunki

Karta uprawnia do 20% rabatu na pierwszy miesiąc wynajmu pokoju oraz 30% rabatu dla inwestora na usługę przeprowadzenia remontu mieszkania pod wynajem.

Aby skorzystać z rabatu w Pokoje3City:
1. Poinformuj obsługę o posiadaniu Karty i udostępnij obsłudze Kartę Mieszkańca przed zakupem usługi.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz rabat 20% na pierwszy miesiąc wynajmu pokoju ze strony pokoje3city.pl Usługa będzie wykonana po podpisaniu umowy najmu, przekazaniu kaucji oraz wydaniu lokalu. Rabat będzie uwzględniony w pierwszej fakturze za pierwszy miesiąc najmu
 
lub
 
Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz rabat 30% dla inwestora na przeprowadzenie remontu mieszkania pod wynajem w systemie pokojowym. Usługa polega na wskazaniu projektanta, stworzenia z nim projektu aranżacji mieszkania, wskazaniu ekipy remontowej i koordynowania jej i projektanta prac w mieszkaniu. Usługa jest wykonana, gdy inwestor dokona odbioru mieszkania od ekipy remontowej. Płatność dokonywana jest w 2 częściach – I część przy podpisaniu umowy; II – przy odbiorze mieszkania.