Gdańskie Lodowisko

Opis

Gdańskie Lodowisko to obiekt prowadzony przez Gdański Archipelag Kultury, instytucję kultury miasta Gdańska. Począwszy od 2008 roku lodowisko każdej zimy wpisuje się w krajobraz centrum Gdańska charakterystyczną architekturą czaszy pneumatycznej, której pojawienie się na Placu Zebrań Ludowych jest niezmiennym symbolem rozpoczęcia sezonu łyżwiarskiego.
Swoją popularność Lodowisko zawdzięcza nie tylko kosmicznemu wyglądowi tak zwanego „balonu”, ale i wyjątkowo dogodnej lokalizacji w samym centrum miasta. W związku z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Gdańska i okolic ślizgawka czynna jest 7 dni w tygodniu, od rana do później nocy. Kilka razy w sezonie obiekt Lodowiska gości imprezy okolicznościowe Gdańskiego Archipelagu Kultury (np. Halloween, Mikołajki, Walentynki), zawody sportowe (Amber Stone Baltic Cup), a także imprezy firmowe organizowane przez klientów komercyjnych.
Na terenie Gdańskiego Lodowiska  funkcjonuje wypożyczalnia łyżew i kasków, ostrzalnia oraz bezpłatne szatnia i parking.

Czy wiesz, że Gdańskie Lodowisko jest jednym z niewielu obiektów o pełnowymiarowej tafli w regionie? Między innymi dzięki temu odwiedza nas niemal 100 tysięcy łyżwiarzy w sezonie, czyli co piąty mieszkaniec Gdańska.

Regulamin i warunki

Karta uprawnia do jednorazowego bezpłatnego odwiedzenia Gdańskiego Lodowiska zgodnie z harmonogramem godzinnym ślizgawek, poza dniami wolnymi od nauki, tj. od wtorku do piątku. Wejście można wykorzystać do końca grudnia 2019 roku. 

Aby odebrać bezpłatny bilet na ślizgawkę:

1. Zgłoś się z Kartą Mieszkańca do kasy Lodowiska.
2. Twoja Karta zostanie zweryfikowana za pomocą urządzenia mobilnego.
3. Jeżeli pierwszy raz używasz Karty Mieszkańca u Partnera TOP10, zostaniesz poproszony o przedstawienie jednego z dokumentów potwierdzających uprawnienie do Karty.
4. Po pozytywnej weryfikacji Karty otrzymasz bilet ze zniżką 100%.

WAŻNE! Z bezpłatnego wejścia z Kartą Mieszkańca nie można skorzystać w dni wolne od nauki szkolnej. Tym samym z bezpłatnego wejścia nie można skorzystać w czasie trwania ferii zimowych w Gdańsku.

Pamiętaj!
Bezpłatne wejście możesz wykorzystać od wtorku do piątku zgodnie z harmonogramem działania lodowiska.
Twoja Karta musi być podpisana na odwrocie, czytelnie imieniem i nazwiskiem.
Jeżeli chcesz odwiedzić obiekt z całą rodziną, pamiętaj, że każdy członek rodziny musi posiadać swoją Kartę.

Masz pytania?
Przejrzyj nasz dział FAQ lub zadaj nam pytanie poprzez formularz kontaktowy.
Zapoznaj się z regulaminem.