Amberif Spring 2023

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Bursztynu i Biżuterii AMBERIF SPRING. 

Po trzech latach pandemicznych perypetii, utrudnień i ograniczeń impreza AMBERIF Spring powróci do swojego macierzystego obiektu - AMBEREXPO w Gdańsku i odbędzie się dniach 22-25 marca 2023 r. 


AMBERIF SPRING jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie wydarzeń targowych branży jubilerskiej oraz najważniejszym na świecie wydarzeniem dedykowanym promocji bursztynu. W tegorocznej edycji weźmie udział ponad 200 wystawców. Impreza ta już od 30 lat łączy wystawców z kupcami, stwarzając im przestrzeń do spotkań biznesowych i towarzyskich. Przede wszystkim jest jednak miejscem prezentacji najnowszych kolekcji dedykowanych miłośnikom bursztynu z całego świata. Oprócz srebrnej i złotej biżuterii z bursztynem, biżuterii oraz przedmiotów dekoracyjnych ze „złotem Bałtyku”, zakres tematyczny targów obejmuje także kamienie szlachetne, biżuterię ze srebra i złota, narzędzia, materiały i wyposażenie firm produkcyjnych, unikatowe kolekcje autorskiej biżuterii prezentowane w Galerii Projektantów przez indywidualnych twórców. Tak szeroka gama oferowanych wyrobów czyni imprezę atrakcyjną dla przedstawicieli różnych sektorów branży jubilerskiej.

Do najważniejszych stref tematycznych tragów należeć będą: 
 
  • TOP AMBER - ok. 30 najbardziej renomowanych wystawców z propozycją najwyższej jakości produktów bursztynniczych, w tym specjalnie wyodrębniona strefa designu,
  • AMBER JEWELLERY - bogata oferta popularnej biżuterii z bursztynem wystawców z całego świata,
  • GOLD & SILVER - produkty jubilerskie z metali i kamieni szlachetnych, zegarki, trendy jubilerskie,
  • TECH ZONE - pełen asortyment technologii, półfabrykatów i usług wspierających produkcję jubilerską,
  • DESIGN GALLERY - premierowe kolekcje biżuterii unikatowej, przygotowane przez czołówkę polskich artystów-złotników,
  • START-UP ZONE -  zupełnie nowa propozycja - strefa debiutów młodych projektantów biżuterii autorskiej.
Jak co roku targom AMBERIF SPRING towarzyszyć będzie bogaty program wydarzeń naukowych i artystycznych oraz ekspozycje przygotowane przez partnerów wydarzenia: galerie, muzea, uczelnie artystyczne, organizacje i media branżowe.

Kulminacyjnym wydarzeniem będzie rozstrzygnięcie konkursu AMBERIF SELECTION na najlepszy produkt targów oraz wręczenie nagrody ufundowanej przez Ministra Rozwoju i Technologii. Zapraszamy również do Muzeum Bursztynu na wernisaż wystawy biżuterii autorskiej, a także do uczestnictwa w konferencjach, sympozjach i prezentacjach, które będą miały miejsce w trakcie czterech dni targowych.

Uzupełnieniem tradycyjnych spotkań wystawców i kupców jest cyfrowa platforma AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM z katalogiem online wystawców i ich produktów.

Ważne!
Targi przeznaczone są wyłącznie dla fachowej publiczności związanej z branżą jubilerską i przemysłami kreatywnymi.

Harmonogram wydarzeń:

22 marca (środa) 10:00-18:00
23 marca (czwartek) 10:00-18:00
24 marca (piątek) 10:00-18:00
25 marca (sobota) 10:00-16:00

Gdzie: AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo - Kongresowe, Żaglowa 11
Bilety: dostępne online oraz na miejscu
Kontakt: amberif@mtgsa.com.pl