Pchli Targ w Oliwie

Stowarzyszenie Młoda Oliwa zaprasza do wzięcia udziału w lokalnej, niekomercyjnej i sezonowej inicjatywie społecznej jaką jest Pchli Targ w Oliwie. To miejsce do sprzedaży, kupna i wymiany używanych rzeczy, gratów, bibelotów.


Idea jest prosta i niezmienna od siedmiu lat, zgodna z duchem zero waste: sprzedajemy lub kupujemy rzeczy, które zalegają w naszych domach. Na pewno masz takie skarby, które już Ci się znudziły lub ich nie potrzebujesz. Czy wiesz, że ktoś inny właśnie tego szukał przez całe życie?
Nie wyrzucaj - przynieś na Pchli Targ! Przedmiot zbędny w Twoim domu może zyskać nowe życie w innym miejscu.

Wszystko, co zalega w piwnicy, a może przydać się komu innemu:
 
  • Ciuchy,
  • zabawki,
  • płyty,
  • książki,
  • meble,
  • starocie.

To miejsce stworzone dla pasjonatów szperania w szpargałach, nałogowych łowców okazji, uśmiechniętych sprzedawców, ludzi ciekawych innych ludzi, sympatycznych turystów spacerujących po Oliwie. Pragniemy z Waszą pomocą stworzyć miejsce, gdzie na uroczym Rynku w Oliwie ludzie są dla siebie serdeczni, nie ma pośpiechu, można przystanąć, pogadać, potargować się.

Obowiązują symboliczne opłaty za miejsce handlowe. Więcej informacji oraz cennik na stronie 

Z Gdańską Kartą Mieszkańca raz w miesiącu osoba dorosła oraz senior mogą sprzedawać bez opłat! 

Dodatkowo, dla zainteresowanych istnieje możliwość płatnej rezerwacji miejsc oraz wypożyczenia stolików, wieszaków na ubrania albo namiotu - po więcej informacji można zgłaszać się na podany adres e-mail: pchlitarggdansk@gmail.com

Kiedy: każda niedziela od 24 lipca 2022 r., do 25 września 2022 r., godz. 09:00-15:00 
Gdzie: ul. Polanki 1