• Home
  • Oferta pracy
  • CREBONIT COATINGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA PRACY: LABORANT/KA

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0823
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Miejsce: Rokicka 15, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia, kompetencji i zaangażowania. Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych e-mailem na adres mirc@crebonitgroup.com Kontakt telefoniczny 535-668-802
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin w tygodniu: 40
Liczba godzin w miesiącu: 160
Data rozpoczęcia pracy: 18.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto
Uprawnienia: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Umiejętności szczegóły: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego , Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Inne wymagania Wykształcenie chemiczne lub farmaceutyczne
Pracodawca: CREBONIT COATINGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NIP: 5932622300
REGON: 38423187400000
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres pracodawcy: Rokicka 15, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie
Numer telefonu: 535-668-802
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
Liczba wolnych miejsc: 1 (w tym dla osób niepełnosprawnych: 0)
Data przyjęcia zgłoszenia: 18.07.2024
Data udostępnienia oferty: 18.07.2024
Data ważności oferty: 16.08.2024