• Oferta pracy
  • Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie

OFERTA PRACY: PEDAGOG

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0854
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce: Słoneczna 15d, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: 1. organizacja i prowadzenie pracy opiekuńczej i wychowawczej; 2. praca indywidualna z dzieckiem (uświadamianie problemu, przewartościowanie, zmiana sposobu myślenia, zachowania); 3. wspieranie i współorganizowanie pracy wychowawczej, doraźnie obecność na dyżurze w placówce; 4. prowadzenie zajęć mających na celu przygotowanie dzieci do radzenia sobie z wymogami życia codziennego, poprzez kształcenie u nich umiejętności niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania w różnych grupach społecznych. Praca na czas określony: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania [Inne] : Wymagania niezbędne: obywatelstwo polskie, wykształcenie: tytuł zawodowy magistra na kierunku pedagogika albo pedagogika specjalna, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym stanowisku. Praca w zadaniowym systemie czasu pracy, mile widziane doświadczenie. Szczegółowe informacje oraz lista wymaganych dokumentów dostępna na: https://bip.mopr.slupsk.pl/dokumenty/1341
Pracodawca: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
NIP: 8391994746
REGON: 005310780
Osoba do kontaktu: Barbara Nowak
Adres pracodawcy: Słoneczna 15d, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie
Numer telefonu: 598142811
Adres email: kadry@mopr.slupsk.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Szczegółowe informacje oraz lista wymaganych dokumentów dostępna na: https://bip.mopr.slupsk.pl/dokumenty/1341
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail