• Oferta pracy
  • ITENTER MICHAŁ KOSSECKI

OFERTA PRACY: POMOCNIK MONTERA INSTALACJI

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0342
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Miejsce: Bartosza Głowackiego 6, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: - Wykonywanie instalacji niskonapięciowych, monitoringu, alarmu, sieci komputerowych Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt: telefoniczny 530-352-240 lub przesłanie CV na adres e-mail: biuro@itenter.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN + premia
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia szczegóły: Prawo jazdy kat. B
Staż pracy ogółem lata: 1
Inne wymagania Wymagania pożądane: zdolności manualne, znajomość podstawowych zagadnień w tematyce CCTV, KD, SSWiN
Pracodawca: ITENTER MICHAŁ KOSSECKI
NIP: 5932379259
REGON: 220635521
Adres WWW: www.itenter.pl
Osoba do kontaktu: Monika Kuchta
Adres pracodawcy: Bartosza Głowackiego 6, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie
Numer telefonu: 530-352-240
Adres email: biuro@itenter.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail