• Home
  • Oferta pracy
  • POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W WEJHEROWIE

OFERTA PRACY: NAUCZYCIEL CHEMII Z KWALIFIKACJAMI DO NAUCZANIA DWUJĘZYCZNEGO W J. ANGIELSKIM

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/1302
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Miejsce: Bukowa 2c, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: - realizowanie zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych - dbanie o bezpieczeństwo uczniów w czasie zajęć szkolnych - badanie i analiza efektów realizacji procesów edukacyjno-wychowawczych, doskonalenie procesów edukacyjno-wychowawczych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin w tygodniu: 18
Data rozpoczęcia pracy: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: chemia
Inne wymagania Język angielski - biegły, komunikatywny. Certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego zgodnie z załącznikiem do rozp. MEN z dn. 01.08.2017 - wykaz egzaminów potwierdzających kwalifikacje do nauczania języków obcych w szkołach ponadpodstawowych.
Pracodawca: POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W WEJHEROWIE
NIP: 5881513238
REGON: 000783700
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres pracodawcy: Bukowa 2c, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Numer telefonu: 58 6722458
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon
Liczba wolnych miejsc: 1 (w tym dla osób niepełnosprawnych: 0)
Data przyjęcia zgłoszenia: 18.07.2024
Data udostępnienia oferty: 18.07.2024
Data ważności oferty: 26.07.2024