• Oferta pracy
  • PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Marcel Fiuk

OFERTA PRACY: KOSMETYCZKA

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/3758
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Miejsce: Jakuba Wejhera 8, 80-346 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie pedicure i manicure, sprzedaż produktów kosmetycznych. Dbanie o czystość i higienę w gabinecie kosmetycznym. Praca od poniedziałku do soboty, w godzinach 9-17 lub 13-21 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).
Opis: praca w wolne dni
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 5 000 PLN
Praca w wolne dni: TAK
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania umiejętność wykonywania manicure/pedicure. Oczekiwany czas wykonywania usługi: manicure hybrydowy - do 1:30 h, paznokcie żelowe do 2:30 h.
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Marcel Fiuk
NIP: 5842825672
REGON: 523542578
Adres pracodawcy: Jakuba Wejhera 8, 80-346 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Numer telefonu: 786 813 952
Adres email: marcelfiuk5@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - Instagram: beautyclub.gdansk