• Oferta pracy
  • TWINSTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA PRACY: PRACOWNIK RESTAURACJI/PRACOWNIK MC CAFE

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/3885
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Miejsce: Uczniowska 30A, 80-530 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa gości, przygotowywanie produktów (kanapek, sałatek, napojów i deserów). Praca od poniedziałku do niedzieli, w zakresie godzin: 06:00-01:00 (zgodnie z ustalonym grafikiem, w godzinach otwarcia restauracji). Możliwa praca w 8 lokalizacjach na terenie Gdańska.
Opis: praca w wolne dni
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN pracodawca oferuje: możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze, elastyczny grafik pozwalający na pogodzenie pracy z innymi zobowiązaniami i czasem dla siebie, realne możliwości awansu i rozwoju kompetencji, udział w szkoleniach, stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, konkursy pracownicze, zniżki pracownicze na posiłki w restauracji - Bonifikarta, dofinansowanie do karnetu sportowego Multisport oraz pakietu prywatnej opieki zdrowotnej Enelmed.
Praca w wolne dni: TAK
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania otwartość, gotowość do podjęcia pracy.
Pracodawca: TWINSTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NIP: 5842833281
REGON: 524917098
Adres pracodawcy: Grunwaldzka 527, 80-320 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Numer telefonu: 539 903 798
Adres email: uczniowska@twinstar.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail