• Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Jana Pawła II w Słupsku

OFERTA PRACY: MŁODSZY ASYSTENT - DIAGNOSTA LABORATORYJNY

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0894
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce: Szarych Szeregów 21, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Praca w Dziale Immunologii Transfuzjologicznej. Wykonywanie badań podstawowych oraz badań konsultacyjnych w zakresie immunologii transfuzjologicznej. Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi badaniami diagnostycznymi zgodnie z obowiązującymi wymogami oraz przepisami prawa. Udzielanie konsultacji dla personelu pracującego w terenie. Wykonywanie badań konsultacyjnych dawców krwi do kwalifikacji serologicznej donacji. Autoryzacja wyników badań. System czasu pracy: wg grafiku. Praca na okres próbny: 3 m-ce z możliwością przedłużenia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Wynagrodzenie brutto: od 6 473 PLN System wynagrodzenia: miesięczny, wynagrodzenie brutto + dodatek stażowy
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Staż pracy ogółem lata: 1
Inne wymagania [Inne] : Wymagane prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego. Dyplom potwierdzający kwalifikacje. Wykształcenie wyższe magisterskie na kierunkach właściwych dla dziedzin nauk biologicznych, medycznych, farmaceutycznych i nauk o zdrowiu. Praca ustalana jest wg grafiku.
Pracodawca: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Jana Pawła II w Słupsku
NIP: 8392628446
REGON: 000291782
Osoba do kontaktu: DOMINIKA PIETRASIK
Adres pracodawcy: Szarych Szeregów 21, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie
Adres email: kadry@krwiodawstwo.slupsk.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail