• Home
  • Oferta pracy
  • Fundacja Wieloprofilowego Usprawniania Od Nowa

OFERTA PRACY: OPIEKUN OSOBY STARSZEJ

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0409
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Miejsce: 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Opieka nad osobami starszym na terenie Gminy Wiejskiej Tczew Wynagrodzenie do ustalenia z Pracodawcą. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt: telefoniczny 514-735-070 lub przesłanie CV na adres e-mail: biuro@fundacjaodnowa.org
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin w tygodniu: 0
Liczba godzin w miesiącu: 100
Data rozpoczęcia pracy: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto
Zawody: Opiekun osoby starszej*
Zawody szczegóły: {kodZawodu=RPd057|341202, stazWymagania=null, poziomKwalifikacjiZawodowej=null}
Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Inne wymagania Osoba powinna posiadać własny środek lokomocji celem dojazdu do osoby podopiecznej. Pożądane uprawnia opiekuna osoby starszej.
Pracodawca: Fundacja Wieloprofilowego Usprawniania Od Nowa
NIP: 5932581469
REGON: 221196242
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Osoba do kontaktu: Anna Karaś
Adres pracodawcy: Długa 52, 83-113 Turze, powiat: tczewski, woj: pomorskie
Numer telefonu: 664 423 788
Adres email: biuro@fundacjaodnowa.org
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Liczba wolnych miejsc: 1 (w tym dla osób niepełnosprawnych: 0)
Data przyjęcia zgłoszenia: 15.04.2024
Data udostępnienia oferty: 15.04.2024
Data ważności oferty: 15.05.2024