• Oferta pracy
  • "AP-P0L" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA PRACY: KIEROWNIK SKLEPU/ FAKTURZYSTA

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/3008
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Miejsce: 83-000 Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Realizacja celów sprzedażowych, dbałość o uzyskanie optymalnego poziomu marży, sprzedaż produktów, dbałość o wprowadzanie i promocję nowych produktów dbałość o optymalizację kosztów. Zarządzanie podległym zespołem (planowanie pracy podległego zespołu, nadzór nad wyznaczaniem celów oraz codziennymi zadaniami). Skuteczne i konsekwentne motywowanie pracowników do osiągania jak najlepszych wyników w wykonywanej pracy. Organizowanie cyklicznych spotkań, rekrutacja pracowników oraz odpowiedzialność za wprowadzenie i wdrożenie nowych pracowników do pracy w zespole. Profesjonalna obsługa klienta zarówno zewnętrznego jak i wewnętrznego, dbałość o należyte zaopatrzenie sklepu, przyjmowanie dostaw towaru, sprawdzenie poprawności dokumentów dostaw oraz prowadzenie dokumentacji w tym zakresie w dostępnym oprogramowaniu sprzedażowym. Raportowanie (rozliczanie kasy fiskalnej, przygotowywanie raportów, dziennych, miesięcznych), zarządzanie akcjami promocyjnymi na terenie sklepu, udział w zadaniach i pracy zespołu pracowników sklepu, przeprowadzanie inwentaryzacji i ograniczanie strat sprzedaży. Praca od poniedziałku do soboty, w zakresie godzin 6-22 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą). Miejsce pracy: Gdańsk lub Pruszcz Gdański.
Opis: praca w wolne dni
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Wynagrodzenie brutto: od 5 400 do 7 000 PLN pracodawca oferuje: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie podstawowe oraz premie, możliwość rozwoju w firmie oraz dodatkowe benefity (ubezpieczenie zdrowotne, zniżki za zakupy.
Praca w wolne dni: TAK
Wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania wykształcenie min. zawodowe, wysoki poziom kultury osobistej, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Umiejętności: pracy w zespole, komunikatywność, elastyczność, planowania pracy własnej, zarządzania zespołem pracowników, motywowania podległego zespołu, przekazywania nabytej wiedzy i doświadczenia podległym pracownikom, obsługi kasy fiskalnej oraz terminalu, analizowania informacji pochodzących z otrzymywanych raportów i wyciągania z nich wniosków przydatnych w wykonywanej pracy. Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Pracodawca: "AP-P0L" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NIP: 6040042114
REGON: 22017216200000
Adres pracodawcy: Obrońców Wybrzeża 2, 83-000 Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie
Numer telefonu: 535 690 126
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon