• Home
  • Oferta pracy
  • BetaBau Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

OFERTA PRACY: POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY

Numer: StPr/22/4648
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Miejsce: Mostowa 1, 80-778 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: prace budowlane, m.in. ogolne prace wykonczeniowe, prace przy wykorzystaniu plyt kartonowo gipsowych (stawianie scian i sufitow), kładzenie kafelek, malowanie, tapetowanie, układanie kostki brukowej, prace elewacyjne, elektryczne i telekomunikacyjne
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia pracy: 01.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto
Wykształcenie: podstawowe, brak
Inne wymagania umiejętności: ogolne prace wykonczeniowe, prace przy wykorzystaniu plyt kartonowo gipsowych (stawianie scian i sufitow), kładzenie kafelek, malowanie, tapetowanie, układanie kostki brukowej, prace elewacyjne, elektryczne i telekomunikacyjne
Pracodawca: BetaBau Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
NIP: 8971869644
REGON: 384132652
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Osoba do kontaktu: Tatiana Araszewicz BETABAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Adres pracodawcy: Mostowa 1, 80-778 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Numer telefonu: 535 875 098
Adres email: info@betabu.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon
Liczba wolnych miejsc: 15 (w tym dla osób niepełnosprawnych: 0)
Data przyjęcia zgłoszenia: 20.05.2022
Data udostępnienia oferty: 20.05.2022
Data ważności oferty: 19.06.2022