• MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI SPÓŁKA Z O.O. Z SIEDZIBĄ W SŁUPSKU

OFERTA PRACY: MECHANIK

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0704
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce: Jolanty Szczypińskiej 36, 76-251 Kobylnica, powiat: słupski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: wykonywanie napraw bieżących, obsług okresowych, napraw gwarancyjnych w autobusach, diagnostyka pojazdów w oparciu o oprogramowanie diagnostyczne dostępne w zakładzie, kontrola stanu technicznego autobusów ze szczególnym uwzględnieniem elementów decydujących o bezpieczeństwie przewożonych osób, weryfikacja przyczyn niesprawności zjazdów technicznych autobusów z linii, kontrola jakości wykonywanych napraw i obsług pojazdów. Godzina zakończenia pracy: 02:00 Praca na okres próbny: występuje możliwość przedłużenia umowy.
Opis: praca w wolne dni
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
Praca w wolne dni: TAK
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV, kurs prawo jazdy kat. B, obsługa komputera MS Office
Umiejętności szczegóły: kurs prawo jazdy kat. B , obsługa komputera MS Office
Staż pracy ogółem lata: 3
Inne wymagania DODATKOWO mile widziane prawo jazdy kat. C i D kompletne diagnozowanie usterek w pojeździe i ich samodzielne naprawianie
Pracodawca: MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI SPÓŁKA Z O.O. Z SIEDZIBĄ W SŁUPSKU
NIP: 8390410217
REGON: 771486860
Osoba do kontaktu: JAROSŁAW DOMAŃSKI
Adres pracodawcy: Jolanty Szczypińskiej 36, 76-251 Kobylnica, powiat: słupski, woj: pomorskie
Numer telefonu: 609 819 540
Adres email: jdomanski@mzk.slupk.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail