• Visumedica Poradnia Okulistyczna Agnieszka Staniewicz-Panasik

OFERTA PRACY: REJESTRATORKA MEDYCZNA

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/3879
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Miejsce: Marii Konopnickiej 10/LU 3, 80-240 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa pacjenta osobista, telefoniczna i mailowa, w tym: - współpraca z optometrystami i lekarzami, - obsługa kasy fiskalnej, - dbanie o czystość placówki, - przygotowanie gabinetów lekarskich do pracy, - inne prace zlecone przez przełożonego. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20, w soboty 8-13.
Opis: praca w wolne dni
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Wymiar etatu: 0,5
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin w tygodniu: 20
Liczba godzin w miesiącu: 80
Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie z pracodawcą na podstawie doświadczenia i kwalifikacji kandydata. Pracodawca oferuje: - pracę na pół etatu przez 3 miesiące, a następnie na cały etat, - pracę w miłym zespole ludzi oddanych pacjentom, - pełne przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków, - możliwość uczestniczenia w szkoleniach organizowanych przez Visumedica, - możliwość inicjowania i wdrażania pomysłów poprawiających pracę firmy, - bardzo miłą atmosferę pracy, - wzajemne wsparcie, - przejrzysty zakres obowiązków, - wymagający, a jednocześnie wyrozumiały szef. - przejrzyste zasady wynagrodzenia, - terminowe wypłaty wynagrodzenia.
Praca w wolne dni: TAK
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania wymagane jest doświadczenie na danym stanowisku. Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację, komunikatywność, dobra organizacja pracy.
Pracodawca: Visumedica Poradnia Okulistyczna Agnieszka Staniewicz-Panasik
NIP: 7392272635
REGON: 220229488
Adres pracodawcy: Marii Konopnickiej 10/LU 3, 80-240 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Adres email: rejestracja@visumedica.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - CV, - list motywacyjny, w ktrórym prosimy odpowiedzieć na pytania: 1. Dlaczego chcesz pracować w Visumedica? 2. Dlaczego uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko? 3. Co wartościowego Twoim zdaniem może Ci dać praca w Visumedica?
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail