• Home
  • Oferta pracy
  • ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA PRACY: MAGAZYNIER

Numer: StPr/22/4640
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Miejsce: Benzynowa, 83-021 Przejazdowo, powiat: gdański, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie i wydawanie towarów. Kompletowanie towaru według zamówień. Inwentaryzacja stanów magazynowych. Inne proste prace magazynowe. Praca od poniedziałku do piatku w godzinach 7.00-15.00, 10.00-18.00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia pracy: 20.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN umowa o pracę na cały etat, możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenie stanowiskowe,stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Inne wymagania mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie, ale nie wymagane. Dokładność, sumienność, zaangażowanie. Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych (ale nie wymagane). Siła fizyczna, motywacja do pracy.
Pracodawca: ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NIP: 6670004078
REGON: 31050213800000
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres pracodawcy: Kołaczkowo 9, 62-230 Witkowo, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie
Numer telefonu: 695 875 941
Adres email: monika.milewska@unitedbeverages.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
Liczba wolnych miejsc: 2 (w tym dla osób niepełnosprawnych: 0)
Data przyjęcia zgłoszenia: 20.05.2022
Data udostępnienia oferty: 20.05.2022
Data ważności oferty: 20.06.2022