• Oferta pracy
  • POWIATOWO-GMINNA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "KASZUBIA"

OFERTA PRACY: PRACOWNIK GOSPODARCZY/ KIEROWCA

Oferta z CBOP
Numer: StPr/24/0743
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Miejsce: Szkolna 52, 84-239 Bolszewo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Prace gospodarcze na terenie Gminy Wejherowo.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN + premia regulaminowa + dodatek stażowy
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Umiejętności szczegóły: prawo jazdy kat B
Inne wymagania - mile widziane prawo jazdy kat. C
Pracodawca: POWIATOWO-GMINNA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "KASZUBIA"
NIP: 5882414165
REGON: 36319633500000
Adres pracodawcy: Szkolna 52, 84-239 Bolszewo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Numer telefonu: 533-326-661
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon