• Home
  • Oferta pracy
  • Centrum Opieki Serenus Dom Opieki Oddział Fundacji Laurentius

OFERTA PRACY: INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ

Numer: StPr/22/4660
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Miejsce: Przemyska 17, 80-180 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie różnych form terapii zajęciowej zgodnie z indywidualnymi potrzebami i możliwościami podopiecznych na podstawie wcześniej przygotowanego planu (uwzględniając wydarzenia zgodnie z kalendarzem uroczystości, świąt), udzielanie wsparcia w sytuacjach trudnych, kryzysowych, współdziałanie w rozwiązywaniu problemów życiowych mieszkańców, kształtowanie wśród mieszkańców więzi międzyludzkich, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktu terapeutycznego z mieszkańcem oraz środowiskiem i zespołem aktywizująco-terapeutycznym, rozpoznawanie i diagnozowanie potrzeb bio-psycho-społecznych mieszkańców, planowanie grupowego i indywidualnego planu działań terapeutycznych w oparciu o diagnozę, zainteresowania, potrzeby i możliwości mieszkańca, organizowanie w ramach terapii zajęć, których celem jest poprawa stanu fizycznego, psychicznego i społecznego funkcjonowania pacjenta oraz pomoc w jego integracji w środowisku zawodowym, dokumentowanie, monitorowanie i ocena procesu terapeutycznego, współpraca z wolontariuszami oraz podmiotami współpracującymi z Centrum Opieki Serenus, dbanie o dekorację domu z uwzględnieniem pór roku i planowanych działań. Praca od poniedziałku do piątku, zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin w tygodniu: 40
Liczba godzin w miesiącu: 160
Data rozpoczęcia pracy: 20.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą zależne od posiadanych kwalifikacji i umiejętności. Pracodawca oferuje: udział w tworzeniu wyjątkowego domu, popartego 160-letnim doświadczenia Diakoneo, pracę w nowo powstałej placówce, możliwość rozwoju zawodowego, stabilne zatrudnienie, miłą atmosferę.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Staż pracy ogółem lata: 2
Inne wymagania wykształcenie policealne kierunkowe (dyplom w zawodzie), pełną zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, znajomość metod pracy z osobą starszą, w szczególności z demencją i chorobą Alzheimera (terapia reminiscencyjna, itp.), znajomość przepisów ustawy o pomocy społecznej, rozporządzenie o domach pomocy społecznej. Biegła znajomość obsługi komputera (Microsoft Office, środowisko Windows) oraz programów komputerowych w zakresie pomocy społecznej, zmysł estetyczny, umiejętność gry na instrumencie mile widziana. Cechy osobowości: komunikatywność, empatia, kreatywność, umiejętność pracy w zespole, sumienność, odpowiedzialność, szacunek do drugiego człowieka, odporność na stres, utrzymanie porządku w dokumentach i na stanowisku pracy.
Pracodawca: Centrum Opieki Serenus Dom Opieki Oddział Fundacji Laurentius
NIP: 7393284793
REGON: 511468294
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres pracodawcy: Przemyska 17/19, 80-180 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Numer telefonu: 58 691 47 77
Adres email: rekrutacja@serenus-gdansk.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Centrum Opieki Serenus, Gdańsk 80-180, ul. Przemyska 17-19, Gdańsk Ujeścisko. Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV wraz z listem motywacyjnym) na adres e-mail: rekrutacja@serenus-gdansk.pl lub dostarczenie ich osobiście. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
Liczba wolnych miejsc: 1 (w tym dla osób niepełnosprawnych: 0)
Data przyjęcia zgłoszenia: 20.05.2022
Data udostępnienia oferty: 20.05.2022
Data ważności oferty: 20.06.2022